Filtry

Pension Egida

Pension Okamžitá rezervace
Hlavní 18, 25068 Husinec Ukázat na mapě
?

Pension Egida je situován v krásném a romantickém údolí řeky Vltavy jen kolem 15 km od centra Prahy. Naši klienti oceňují hlavně dostupnost hlavního města díky vlakovému spojení. Vlak jezdí v hodinových intervalech tam i zpět.

Odpadá tím problém s parkováním  v centru,či starost o cestovní kolo. Nádraží(Masarykovo)je jen pět minut chůze na Staroměstské náměstí,deset minut ke Karlovu mostu.Pět minut metrem na Pražský hrad atd. Návštěvníci Prahy se vrací vlakem zpět k nám k odpočinku. Cesta trvá 20 minut a jízdné je Kč 28,-/osoba. Nezanedbatelná je také cena za přenocování,která je samozřejmě nižší než v centru hlavního města.

Jedete-li služebně do Klecan či na Odolenu Vodu(letiště) a potřebujete se ubytovat.Jsme Vám k službám. Autem dosáhnete obě města v čase cca 5-7 minut. Jedete-li na kole na trase Drážďany-Praha-Salzburg, jedete kolem nás. Přespíte a pro návštěvu Prahy můžete využít autobus, či vlak,bez starosti o kola, které Vám u nás pohlídáme.

 

 


Okolí

Údolí řeky Vltavy kde je pension Egida postaven má obrovskou historickou minulost dokázanou archologicky.Na kopci přes řeku jsou pozůstatky Levého Hradce, kde sídlil kníže Boleslav a tím se toto místo osídlené Přemyslovci počítá k našim nejstarším památkám.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Bazén pro děti Hotelový transport Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 6 km Praní prádla Recepce Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Tenisový kurt - venkovní 0.8 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.01 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.6 km Diskotéka 5 km Divadlo 12 km Houbaření Kino 10 km Letiště 45 km Noční klub 12 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.8 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 12 km Bazén - vnitřní 10 km Kadeřnictví/salón krásy 6 km Sauna 12 km Wellness/lázně 12 km

Pokoje

Pokoje jsou světlé a dostatečně prostorné vybavené dřevěným nábytkem.Koupelny u větších pokojů jsou vybaveny vanami. Menší pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem.Všechny pokoje jsou také vybaveny WC.Připojení k internetu WIFI a TV přijímače.

Kapacita 2x jednolůžkový pokoj, 6x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Útulná restaurace pensionu je stylová s kapacitou 50 míst. Venkovní zahrádka má kapacitu cca 25 míst. Čepujeme nejlepší česká piva a ve sklepu jsou moravská vína. Kuchyň splňuje nejpřísnější evropské standardy. Vaříme kvalitní,nešizená česká jídla.

Extra

Přímo kolem pensionu vede cyklotrasa Praha-Drážďany.100 metrů od pensonu protéká řeka Vltava a ta je rájem rybářů. V jejích vodách čekají na ulovení kapři,štiky,cejni,sumci a jiné sladkovodní ryby.

Jak se k nám dostat?

Dopravní dostupnost již zmíněným vlakem je ráno a odpoledna dvakrát za hodinu.Dopoledne a večer jedenkrát za hodinu. Vlaková stanice je 800 metrů od pensionu.Cesta do Prahy trvá 20 minut.Zastávka autobusu je od pensionu 20 metrů a autobus jede každou hodinu.Cesta do Prahy trvá 30 minut a do centra se musí jet ještě pár stanic metrem.Cesta autem trvá do centra cca 20 minut. Autem je možno zajet do největšího nákupního centra během 10 minut.(Asi 10 km).