Filtry

Penzion Květa

Pension Na poptávku
Pec pod Sněžkou 182, 54221 Pec pod Sněžkou Ukázat na mapě
?

Penzion Květa s celkovou kapacitou  34 lůžek a vlastním celoročně udržovaným parkovištěm u objektu nabízí ideální podmínky pro zimní ale i letní pobyty na horách. Jeden z největších lyžařských vleků u nás Javor je vzdálen pouhých 50 metrů od penzionu. Penzion je nekuřácký. Vzdálenost do centra města je 300 metrů.


Okolí

Sněžka

Nejvyšší hora České republiky (1602 m.). Dvousedačková lanovka z Pece pod Snežkou (dva úseky: 1560 a 1967 m.). Podzemí Sněžky - Obří důl - historické důlní dílo Kovárna. www.volny.cz/speleoalberice/indexobridul.htm

Relax park

Relax park je nově vystavěné sportovně relaxační centrum. Je vybaven atrakcemi pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Jeho provoz je celoroční a večerní jízdy na horské bobové dráze jsou velkým lákadlem pro návštěvníky parku. U nás děti nezlobí a rodiče relaxují. www.relaxpark.cz

Dvůr Králové

ZOO Dvůr Králové - Africké safari v podkrkonoší. Večerní safari v letním období. www.zoodk.cz

SKI Pec

Lyžařský areál, který provozuje čtyřsedačkovou lanovku a 9 vleků s přepravní kapacitou 9 520 osob/hodinu a upravuje cca 10,5 km sjezdových tratí různých obtížností, je největším v celé lokalitě. Lyžařské terény jsou oblíbeny zvlášť rodinami s dětmi, protože je možné vybrat si od cvičných louček až po náročné sjezdové terény. Ve večerních hodinách jsou v provozu 3 vleky s umělým osvětlením, z toho sjezdovka Javor je nejdelší a nejlepší osvětlený svah v České republice. www.skipec.com


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.3 km Postýlka Směnárna 0.3 km Taxi TV místnost Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 0.3 km Golf 10 km Lyžařský vlek 0.05 km Půjčovna kol 0.2 km Půjčovna lyží 0.02 km Šipky Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Noční klub 0.4 km Turistické trasy v okolí Bar Cukrárna 0.35 km Kavárna 0.3 km Pivnice Pizzerie 0.6 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 0.4 km Fitness 0.4 km Perličková vana 0.1 km Sauna 0.1 km Wellness/lázně 0.1 km

Pokoje

Penzion Květa nabízí ubytování ve 2,3 a 4-5 lůžkových pokojích a jednom apartmánu. Pokoje mají společné nové sociální zařízení. Pokoje jsou situovány ve dvou podlažích s kapacitou 3 x 2-lůžkový, 2x 3-lůžkový, 1x 1-lůžkový, 3x 4-lůžkový, 1x 5-lůžkový a 1 apartmánu s max. kapacitou 4 osob.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Události

Pro různé zájmové skupiny, rodiny s dětmi firmy (ideálně od 15 osob) zrealizujeme rauty uvnitř penzionu nebo v pátry stanu, pro děti opékání vuřtů atd.

Stravování

Standardně našim hostům nabízíme stravování v rozsahu polopenze, snídaně formou bufetu s bohatým výběrem pokrmů, večeře - polévka a hlavní chod. Na objednávku zajišťujeme také rauty či grilování v našem venkovním (vyhřívaném) stanu i s hudbou. K zajištění maximálního pohodlí vám nabídneme kvalitní sortiment alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů z našeho baru.

Extra

Penzion je dostupný dopravním prostředkem i v zimě. Půjčovna lyží a lyžařského vybavení je 20 metrů od penzionu. V létě je přímo u penzionu k dispozici kuželník, koš na basketball, dětské pískoviště,trampolína, gril s posezením a párty stanem až pro 30 osob dle potřeby i vyhřívaném.

Jak se k nám dostat?

GPS code: 50°41'20.879"N, 15°43'40.798"E    

Po příjezdu do Pece pod Sněžkou pojedete stále rovně podél potoka okolo hotelu Horizont (vpravo), přes záchytné parkoviště, a cca 80m nad ním po pravé straně dorazíte do cíle.

Přejeme příjemnou cestu!!!

Mapa České republiky