Filtry

Hotel Zámek Dobříš

Hotel Na poptávku
Náměstí Svobody 1, 26301 Dobříš Ukázat na mapě

Hotel Garni**** zámek Dobříš se nachází v severním křídle zámecké budovy. Tento rokokový zámek pochází z let 1745-1765 a vystavět ho nechal rod Colloredo-Mannsfeld. Prostory dnešního hotelu byly původně součástí zámecké konírny a po druhé světové válce byly využívány k dlouhodobému pobytu pracovníků Českého literárního fondu. V roce 1998 se zámek vrátil do rukou rodiny Colloredo – Mannsfeld a poté prošel rozsáhlými rekonstrukcemi. Dne 13. 7. 2006 zde byl otevřen nový hotel Garni**** zámek Dobříš.

Okouzlující místo v klidném prostředí malebného šlechtického sídla uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.


Okolí

Dobříš je obklopena ze všech stran lesy a díky své poloze uprostřed pohoří Brd a Kozích hor je vyhledávaným místem zimní a letní rekreace. Lesnatá krajina s četnými rybníky nabízí množství turistických tras pro pěší turistiku a pro cyklisty jsou vyznačené nové cyklotrasy.

Během svého pobytu zde můžete navštívit Památník Karla Čapka ve Staré Huti, Hornické muzeum v Příbrami nebo Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami. Pro svou neopakovatelnou atmosféru a bohatý kulturní život se stává vyhledávaným cílem mnoha návštěvníků.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Postýlka TV Půjčovna kol Úschovna jízdních kol Lov Restaurace Fitness Bezpečnostní schránka Zahrada Bowling 7.2 km Golf 13.5 km Lyžařský vlek 36.7 km Minigolf 5.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.39 km Aquapark 20.4 km Autobusová zastávka 0.27 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 0.61 km Kino 9 km Letiště 52.9 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.3 km Bar 0.52 km Cukrárna 0.33 km Kavárna 0.33 km Pivnice 1 km Pizzerie 0.36 km Bazén - venkovní 14.5 km Bazén - vnitřní 20.4 km Jóga 4.4 km Kadeřnictví/salón krásy 0.84 km Masáže 4.4 km Perličková vana 1 km Sauna 1 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

Ubytovat se můžete v 10 luxusních dvoulůžkových pokojích + svatebním apartmá. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, všechny koupelny mají vanu se sprchovým koutem, WC a vysoušeč vlasů.

Vybavení pokojů

satelitní TV, budík, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, připojení na internet, wifi, čistič obuvi, úschovna jízdních kol, akceptace platebních karet. Nejsme bezbariérový hotel. V hotelu platí zákaz kouření. Pobyt s domácími zvířaty není možný.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.