Filtry

Hotel Helada

Hotel Okamžitá rezervace
Dukelská 1416, 29301 Mladá Boleslav Ukázat na mapě
?

Moderní ubytování v Mladé Boleslavi v hotelu Helada je vhodné pro krátkodobé  i pro dlouhodobé pobyty. Nabízíme ubytování v Mladé Boleslavi necelých 50 km od Prahy. Hotel Helada má k dispozici celkem 10 pokojů typu double a apartmán a je nekuřácký. Hotel byl dokončený na podzim roku 2008.

Hotel umožňuje také využití salonku pro 15 osob, který je určen pro firemní školení a akce, prezentace, přednášky, semináře, obchodní jednání,  teambuildingové akce či malé rodinné oslavy. Během trvání akce hotel zajistí obsluhu hostů nebo předem připraví občerstvení dle požadavků hosta. Salonek je vybaven promítacím plátnem, HiFi soustavou s CD přehrávačem, Wi-Fi a klimatizací.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Klimatizace Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Praní prádla Recepce Sekretářské služby Taxi TV místnost Bowling 1 km Golf 5 km Lyžařský vlek 42 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.2 km Divadlo 0.5 km Kino 0.5 km Bar Cukrárna 0.5 km Internetová kavárna Kavárna Lobby bar Pivnice 0.3 km Pizzerie 0.5 km Restaurace 0.3 km Snack bar Vinárna Zahrádka Bazén - venkovní 0.25 km Bazén - vnitřní 0.8 km Fitness 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.5 km Masáže 0.3 km Sauna 0.3 km

Pokoje

Hotel nabízí ubytování v pokojích a apartmánech vybavených klimatizací, telefonem, TV se satelitem, Wi-Fi, kuchyňskou linkou se zabudovanou sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnou troubou a lednicí. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Hotelové snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Ke snídani si můžete vychutnat kávu filtrovanou, rozpustnou, ale i expresso. Sýry a uzeniny se snažíme pro Vás vybírat v nejvyšší kvalitě.

Jak se k nám dostat?

Autobus, vlak,