Filtry

Hotel Kaskáda

Hotel Okamžitá rezervace
Husovo náměstí 17, 58401 Ledeč nad Sázavou Ukázat na mapě
4,4

Hotel nabízí komfortní ubytování v nových, moderně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 41 lůžek.
Hostům je k dispozici restaurace s výbornou kuchyní a dětským koutkem, čtyři profesionální bowlingové dráhy s půjčovnou bowlingové obuvi, dva squashové kurty, fitness centrum vybavené profesionálními posilovacími stroji značky Grünsport a kardio stroji značky Panatta a cvičební sál, který nabízí různé sportovní a cvičební aktivity podle aktuálního rozvrhu. Vstup do fitness centra a bezdrátový vysokorychlostní internet v prostoru restaurace a bowlingu je pro hotelové hosty zdarma.

Hotel Kaskáda nabízí své prostory pro pořádání různých společenských a firemních akcí, rautů, oslav, svateb, školení, seminářů, prezentací a sportovních soustředění a turnajů. K dispozici jsou prostory restaurace a bowlingu s kapacitou 80 a 40 osob a konferenční sál s kapacitou 50 osob. Sál je vybaven velkoplošným promítacím plátnem, dataprojektorem s vysokou rozlišovací schopností, LCD televizorem, DVD, kvalitním ozvučením a dvěma flipcharty s laserovým ukazovátkem. Celé multimediální vybavení sálu je jednoduše ovládáno pomocí ovládacího centrálního pultu.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Výtah Bowling Squash/ricochet Kavárna Restaurace Fitness Catering - varianta A Catering - varianta B Dětský koutek Tělocvična/sportovní hala 0 km Autobusová zastávka 0.09 km Dětské hřiště 0.8 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.85 km

Pokoje

K dispozici jsou prostorné dvoulůžkové pokoje, některé pokoje jsou s možností přistýlky. V podkroví je dále jeden čtyřlůžkový pokoj, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový apartmán. Bezbariérový přístup do pokojů je zajištěn výtahem.

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, elektronickým zámkovým systémem pro vstup bezkontaktní čipovou kartou, LCD televizorem, lokálním telefonem a připojením na internet. Pro vytvoření jedinečné atmosféry jsou pokoje vybaveny nepřímým osvětlením.

Recenze

Restaurace Kaskáda Hotel s restaurací "Kaskáda" v Ledči nad Sázavou je hned vedle hlavního náměstí. Kousek od místního zámku. Parkování hned před hotelem je za 2(dvě!)Kč/h! Restaurace je příjemná, čistá, vzdušná, s dětským koutkem v rohu a s velkou obrazovkou kde běží nerušící sport (bez zvuku!). Jídlo je velmi chutné, porce velké, vždy horké. Přes pracovní týden mají, krom stálého i denní menu. Ceny jsou velmi přijatelné! Osluha je příjemná a ochotná - není problém vyměnit přílohy! Platit lze i kartou. Vřele všem doporučuji!!!
oldminy 05.2019

hotel je umístěn přímo na náměstí Ledče, kousek od autobusového nádraží. Pokoje jsou nově zrekonstruované, vybavené moderním nábytkem, okna jsou opatřena vnějšími i vnitřními žaluziemi. V přízemí hotelu se nachází restaurace s příjemnou obsluhou a možností skvělého jídla. Budova má bezbariérový přístup, hotel je klidný, čistý a voňavý. Do pater lze použít výtah.
Dana S 09.2016

Příjemná dovolená s dětmi Krásný, moderní pokoj. Provoz aut před hotelem ráno docela rušil ale počítali jsme s tím dopředu. Jídlo v restauraci: vývar nebyl moc dobrý, přesolený a podivné kvality, řízek byl bez problémů. Obsluha milá a ochotná. Vadil nám špatný vzduch v restauraci a na chodbách hotelu - zatuchlost. Také vytírání podlahy při snídani nebylo moc příjemné, nebudilo to dobrý dojem. Ocenili jsme dětský koutek v restauraci. Bowling v části restaurace je vynikající. Martina
martinaW7704WA 08.2016

Velmi dobré Prostorný pokoj a koupelna. Kvalitní postel. Skvělá snídaně, nebylo možné sníst co do množství. Pěkná restaurace. Příjemný personál. Cena odpovídá místu, ale mnohé tzv. Lepší hotely by si mohly vzít příklad.
Dana D 06.2016

Příjemné prostorné pokoje Pokoje i restaurace jsou vkusně, řekl bych nadčasově zařízené a s ohledem na rekonstrukci před pěti lety i velmi dobře udržované, resp. vypadají jako by rekonstrukce byla letos. Pokoje jsou prostornější než je obvyklé. Hluková izolace byla na dobré úrovni, ale možná jsem měl štěstí na tiché sousedy, z venku žádný hluk dovnitř nepronikal. Wifi bylo dostupné všude kde jsem byl, ale používal jsem LTE, tak nemohu potvrdit jeho spolehlivost. Personál byl velmi ochotný a přátelský. Bowling i squashové kurty byly překvapivě dobře zpracované a opět velmi zachovalé/jako nové.
pRstus 12.2015

Dostupnost a rezervace

Stravování

Restaurace je tvořena dvěma samostatnými prostory - restaurace s barem a dětským koutkem s kapacitou min. 90 míst  a restaurace s bowlingem s kapacitou min. 50 míst.

Nabízí speciality tradiční české a mezinárodní kuchyně. V bohaté nabídce nechybí steaky, bezmasá a zeleninová jídla, těstoviny a dezerty.

V prostoru restaurace je Wi-Fi  zdarma v rozsahu od 1,5 do 4 Mbit/s.