Filtry

Penzion Levandule

Pension Okamžitá rezervace
Rybnická 29, 63400 Brno Ukázat na mapě
5,0

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Obchodní centrum 0.3 km Postýlka Taxi Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Aerobik 1 km Billiard 0.3 km Šipky 0.3 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Autobusová zastávka 0.03 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.08 km Letiště 15 km Park 0.1 km Vlaková zastávka 6 km Cukrárna 0.3 km Kavárna 0.3 km Pivnice 0.1 km Restaurace 0.1 km Snídaně Fitness 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Masáže 0.1 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zdání klame Penzion pěkně zařízený.Všude je až puntíkově čisto a voňavo. Paní majitelka velmi energická žena, která ví jak to má fungovat. Pokoj byl tak velký, že by se tu dalo tančit a ta sprcha též. Z přední strany domu to vypadá malé, ale ze zadu 3 patra. Pohled z postele na noční oblohu je uspávající. Snídaně byla připravena skvěle i s domácími vyrobenými džemy. Pobyt na jedničku.
hanakesl 09.2019

Chtěli bychom zůstat déle! Myslím, že se nám líbilo všechno o tomto místě. Domnívali jsme se, že hostitelka byla skvělá. Ona s námi komunikovala před příjezdem (její angličtina je skvělá, ví také trochu rusky, zřejmě čeština) a byla ochotná s námi po příjezdu trochu pracovat, abychom zjistili, zda bychom mohli prodloužit náš pobyt. Náš pokoj byl pro nás všech 7 velký. Parkování bylo na místě a zdarma a vyhovovalo našim americkým mid - size SUV. Wi - Fi pracoval. Měli jsme rád snídani, což bylo standardní evropské jízdné, stejně jako vejce na objednávku. Opět zde žádné stížnosti. Všechno bylo v pořádku a bylo čisté. Určitě považujeme toto místo za nejlepší volbu při příjezdu do Brna. Pro nás bylo místo skvělé, protože náš hlavní účel v Brně byl navštívit rodinu, ale pokud jste tam pro kongresové centrum
UtahJohn22 05.2017

Příjemné ubytování kousek od centra Brna Velmi příjemné ubytování, měli jsme k dispozici prostorný rodinný apartmán, kompletně zařízený, v kterém nám nic nechybělo. Případné maličkosti, které se vyskytly, byly promptně a velmi ochotně paní domácí vyřešeny, naopak se sama aktivně starala, zda máme vše, co potřebujeme. Nabídka snídaně byla více než standardní a dostačující, ale cokoliv navíc bylo na požádání ochotně nabízeno a dodáno. Ještě jednou děkujeme za moc příjemný pobyt.
milanvpg 08.2016

Rodina s dětmi Domací atmosfera a příjemná majitelka.Opravdu velké pokoje, s úžasnými velkými okny. Velký sprchový kout. Na pokoji k dispozici lednice.Pro naše účely ideální. Klidná lokalita i když je v blízkosti poměrně frekventovaná silnice (ale nerušila). Snídaně byla dobrá s dostatečným výběrem.Možnost využít nabídku teplé snídaně. Skvělá byla možnost uvařit si kávu, čaj či využít mikrovlnku kdykoliv během dne.
Minarda614 04.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.