Filtry

Hotel Harmonie sport centrum

Hotel Na poptávku
Cukrovarská 1230, 66484 Zastávka Ukázat na mapě
?
Společensko-sportovní centrum Harmonie je umístěno v klidné lokalitě v blízkosti Brna. Odtud je to jen 15 minut jízdy autem do samého centra Brna. Svou polohou s širokým spektrem služeb je vhodný pro pořádání nejrůznějších školení, obchodních a společenských akcí a to v prostorách školících místností, které jsou vybavena moderní technikou Místnost má denní osvětlení s kapacitou max. 50 osob.Druhá školící místnost s kapacitou max. 22 osob. Firemní akce, školení … mohou být doplněny i o společné vyplnění volného času na sportovištích, které jsou přímo v komplexu hotelu (bowling, squash, sauna, infrasauna, fitness centrum, biliard-pool, solárium, dle domluvy masáže, manikúra, pedikúra).Klimatizovaná restaurace s možností celodenního stravování nabízí bohatý výběr jídel a specialit. Moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, televizí, lednicí, trezorem, s internetovou přípojkou WiFi a telefonem na každém pokoji, poskytne všem hostům jako druhý domov na cestách. Pro ubytování slouží 4 apartmány, 20 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 1 bezbariérový pokoj. (kapacita hotelu je 62 lůžek) V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Okolí

Možnosti v okolí ■ BVV - brněnské výstaviště ■ hrad Veveří ■ zámek Rosice, Náměšť ■ Pohádka máje ■ brněnská přehrada ■ Grand Prix Brno, veletrhy Brno ■ cyklostezka ■ možnost rezervace tenis. kurtů ■ koupaliště Rosice, Zbýšov Unesco - seznam památek v okolí ■ Brno, VILA TUGENDHAT ■ LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL ■ Telč, historické centrum města ■ Žďár, ZELENÁ HORA

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Internetový koutek Klimatizace Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Směnárna Taxi TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik Billiard Bowling Golf 5 km Minigolf 5 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Squash/ricochet Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Diskotéka Divadlo 10 km Houbaření Kino 2 km Lov Bar Internetová kavárna Kavárna Pivnice Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní Fitness Masáže Parní sauna Sauna Solárium Wellness/lázně

Pokoje

Ubytování Tříhvězdičkový hotel Harmonie nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásném prostředí. Moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, televizí, lednicí, trezorem, s internetovou přípojkou WiFi a telefonem na každém pokoji, poskytne všem hostům jako druhý domov na cestách. Pro ubytování slouží 4 apartmány, 20 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 1 bezbariérový pokoj. (kapacita hotelu je 62 lůžek) V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Stálý tým našich vynikajících kuchařů pracuje se surovinami tak, aby výsledné pokrmy byly chutné a zároveň byly dodrženy receptury pro nás charakteristické kuchyně. Nečekejte zážitkovou gastronomii a 'kostku ve skluzu', ale navštivte naši restauraci a my Vás ujistíme, že pokrmy, které připravujeme 'domácím klasickým způsobem' budou lahodit nejen Vašemu oku, ale i chuti. Pokud jste už svůj důvod k nám zavítat našli, těšíme se srdečně na Vaši návštěvu.

Stravování

Klimatizovaná restaurace, salonky na pořádání oslav a svateb, venkovní terasy nebo zahrada s bazénem a sportoviště - vše ukázkou toho, že spokojenost návštěvníků je pro nás prioritou. Nezapomínáme ani na nejmenší hosty, pro které máme zřízen dětský koutek a venkovní hřiště. Velký důraz klademe nejen na zázemí restaurace, profesionální a především milou obsluhu, ale také kuchyni.

Jak se k nám dostat?

15 minut od centra města Brno. 10 minut od BVV a Brněnského automotodromu. 5 minut od exitu 182 dalnice D1 ze směru od Brna a 10 minut od exitu 178 dálnice D1 ze směru od Prahy.