Filtry

Hotel Bouček Mochov

Hotel Na poptávku
Čelákovická 11, 25087 Mochov Ukázat na mapě
?

Hotel Bouček disponuje 65 lůžky ve 32 pokojích v hlavní budově a v dependance naproti hotelu. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích. Dva pokoje jsou řešeny jako bezbariérové, dva jako čtyřlůžkové pokoje – dva dvoulůžkové pokoje se společnou chodbou a sociálním zařízením, dva jako apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a velkou koupelnou s vanou a bidetem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizorem. Na hlavním hotelu je výtah. Svůj vůz můžete zaparkovat v těsném sousedství hotelu  na hotelovém parkovišti.

RESTAURACE od 11.00 - 23.00 hod.
Snídaně - je součástí ceny pokoje, snídaně se podává v restauraci hotelu

Přijímáme platební karty - Visa, Eurocard, Mastercard, Maestro

Veškeré pokoje hotelu jsou nekuřácké.

Kouření je dovoleno pouze v restauraci a to v době od 9.00 do 11. hod a 14.00 do 24.00 hod.


Vybavení

Bezdrátový internet Bezbariérový přístup Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál TV Výtah Bowling 0 km Houbaření Jízda na koni Rybolov Restaurace Zahrádka Fitness 0 km Parkoviště Nekuřácké prostředí Parkoviště pro autobusy a kamiony Terasa

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Jídla domácí i mezinárodní kuchyně, plzeňský Prazdroj, nebo široký výběr moravských vín si můžete objednat v hotelové restauraci ( kde je místo až pro 70 hostů), nebo na formance, na baru a v letních měsících také na terase našeho hotelu.

Na terase již také tradičně během léta „mandlujeme“ – grilujeme krocany.

Kromě našeho stálého jídelního lístku připravujeme na každý den od pondělí do pátkupolední menu o jedné polévce a dvou hotových jídlech.

Snídaně je v ceně ubytování.

Extra

Součástí hotelu jsou tři salonky, vhodné pro konání jak vzdělávacích kurzů a seminářů, tak i pro pořádání firemních a společenských akcí, a to až pro 100 hostů. Zajistíme stravováníúčastníků Vašeho školení formou výběru z předem sestavenýchmenu, připravíme pro Vás raut u příležitosti firemního zasedání, nebo zajistíme Váš firemní vánoční večírek včetně výzdoby, hudby a tanečního parketu

V prostorách hotelové restaurace a dvou salonků pro Vás připravíme svatební nebo promoční hostinu, prostřeme slavnostní tabuli nebo raut u příležitosti rodinných oslav a narozenin, a to až pro 50 hostů.