Filtry

Chateau Kotěra

Hotel Na poptávku
Komenského 40, 28141 Ratboř Ukázat na mapě
?
Hotel - Restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku, postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou, je dnes hotel, který připomíná muzeum, s tím rozdílem, že se v něm můžete pohodlně ubytovat a exponáty užíváte. Budova hotelu je situována uprostřed anglického parku, který je vhodný k provozování rekreačních sportovních aktivit jako je tenis nebo jogging. V hotelu si můžete zasportovat v malém fitness nebo navštívit saunu. Celková kapacita hotelu je 70 lůžek. 1 apartmá (vhodné i pro menší jednání) 2 jednolůžkové pokoje v zámku 16 dvoulůžkových pokojů v zámku 17 dvoulůžkových pokojů v oranžérii Hotel Chateau Kotěra nabízí ubytování jak v zámecké budově (19 pokojů), tak v přilehlé nově zrekonstruované dependanci bývalé oranžérie (17 pokojů). Každý ze zámeckých pokojů má originální atmosféru, doplněnou replikami i originály původního zařízení. Pokoje jsou kuřácké i nekuřácké. Hosté, kteří dávají přednost modernějšímu rázu ubytování, budou nadšeni pokoji v bývalé oranžérii, které jsou zařízené moderním designovým nábytkem. Jeden z pokojů dokonce nabízí zasklenou terasu, kde můžete relaxovat pohledem na hvězdnou oblohu.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Dětský koutek Expresní check-in Expresní check-out Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 5 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Průvodce Sekretářské služby Taxi Terasa TV Venkovní gril Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 5 km Aerobik 5 km Beachvolejbalový kurt 11 km Billiard 5 km Bowling 10 km Golf 4 km Minigolf 12 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Šipky 8 km Squash/ricochet 5 km Stolní tenis 5 km Střelnice 4 km Tělocvična/sportovní hala 5 km Tenisový kurt - venkovní Tenisový kurt - vnitřní 8 km Úschovna jízdních kol Aquapark 5 km Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 5 km Divadlo 5 km Jízda na koni Kino 5 km Letiště 0.5 km Lov Noční klub 5 km Park Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna 5 km Kavárna Pivnice 5 km Pizzerie 5 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 5 km Fitness Jóga 5 km Kadeřnictví/salón krásy 5 km Koupele 12 km Masáže Pantofle Perličková vana 8 km Sauna Solárium 8 km Wellness/lázně 12 km

Pokoje

Vybavení pokojů • Pohodlné široké postele • Kvalitní matrace • Minibar • Televize se satelitním příjmem • Telefon • Wi Fi internetové připojení • Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou • Klimatizace v pokojích orangerie

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Události

Využijte slev v podobě balíčků..

Stravování

Hosté mohou využít výtečnou středomořskou restauraci, přilehlé salonky nebo si pronajmout jednací sál v suterénu budovy. V letních měsících lze příjemně posedět na terase hotelové restaurace s výhledem do zámeckého parku nebo v lodžii zámku.

Extra

Hotelové parkoviště je v areálu hotelu, který se na noc uzavírá.