Filtry

Krčínův Dům

Hotel Na poptávku
Kájovská 54, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?

Krčínův Dům, pojmenovaný podle svého někdejšího majitele ze 16. století, rožmberského regenta a významného českého rybníkáře Jakuba Krčína z Jelčan a Sedlčan, se nachází přímo v historickém centru Českého Krumlova jen pár minut chůze od centrálního náměstí a českokrumlovského zámku. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování ve dvanácti dvoulůžkových pokojích, z nichž dva jsou nadstandardně vybaveny. Každý z našich pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a telefonem. V ceně ubytováníje zahrnuto parkování na vyhrazených městských parkovištích po celou dobu vašeho pobytu u nás.


Okolí

Hotel Krčínův dům nabízí ubytování v sousedství historického centra města Český Krumlov, které je od roku 1992 zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Historické památky, muzea, galerie, bohatý kulturní program, sportovní aktivity, to je široká nabídka, jak strávit příjemný pobyt ve městě Český Krumlov. V nedalekém okolí Krumlova je pak mnoho dalších příležitostí k objevování krás jižních Čech. Výhodou je i malá vzdálenost od NP Šumava, lyžařských vleků či rekreační oblasti Lipenska.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.7 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Hotelový transport Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.1 km Postýlka Praní prádla Průvodce Směnárna 0.05 km Terasa TV Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.9 km Aerobik 2.7 km Beachvolejbalový kurt 0.7 km Billiard 0.55 km Bowling 0.45 km Golf 6.5 km Lyžařský vlek 27 km Půjčovna kol 0.14 km Půjčovna sportovního vybavení 0.14 km Squash/ricochet 2.7 km Stolní tenis 2.7 km Střelnice 3 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1.2 km Tenisový kurt - vnitřní 1.2 km Aquapark 27 km Autobusová zastávka 0.8 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.4 km Diskotéka 0.22 km Divadlo 0.4 km Houbaření Jízda na koni Kino 1 km Park 0.4 km Přírodní koupání 0.7 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.3 km Bar 0.05 km Cukrárna 0.1 km Kavárna 0.1 km Pizzerie 0.1 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 5.7 km Bazén - vnitřní 1.3 km Fitness 2.7 km Jóga 2.7 km Parní sauna 1.3 km Sauna 2.7 km

Pokoje

V hotelu Krčínův dům na Vás čeká dvanáct stylově zařízených dvoulůžkových pokojů, z toho dva nadstandardní (č. 27 a č. 33). Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením, telefonem a minibarem. Do druhého patra lze vyjet výtahem, do třetího patra je nutné pokračovat po schodech. Podkrovní pokoje ve třetím patře mají klimatizaci. V celém hotelu je dostupné wifi internetové připojení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Snídaně podáváme v jídelně od 8.00 do 10.00 hod.

Restaurace Jakub je otevřena od 11:00 do 22:00. V nabídce jsou převážně tradiční české pokrmy, ale naleznete zde i vybrané speciality světové kuchyně.

Extra

Prosíme naše hosty, aby o pozdějším nájezdu předem informovali hotelovou recepci. Ta je otevřena pouze do 18:00.

Jak se k nám dostat?

Vlakové nádraží: vzdálené asi 25 minut chůze od centra města

Autobusové nádraží: vzdálené asi 15 minut chůze od centra města

Příjezd autem: Do historického centra Českého Krumlova/pěší zóny je vjezd zakázán. Hosté s platnou rezervací ale mohou dojet až k hotelu a na recepci poté obdrží informace k přeparkování. Na recepci si lze za aktuální poplatek zakoupit parkovací karty na městská parkoviště.