Filtry

HOTEL SANTANDER

Hotel Na poptávku
Pisárecká 6, 60300 Brno Ukázat na mapě
?
Hotel Santander Vám nabízí komfortní ubytování v třinácti dvoulůžkových pokojích, jednom jednolůžkovém pokoji a jednom apartmá s vlastním krbem v příjemném prostředí nově zrekonstruované stylové vily z počátku 20. století v blízkosti BVV (10 minut chůze) a s možností parkování v uzavřeném areálu hotelu.
Hotel je obklopen rozlehlou kaskádovitou zahradou, která přímo vybízí k posezení v altánku s výhledem na Brno či u krbu s vlastní udírnou, k pořádání firemních rautů, party a svateb. Hotelová hala pro cca 25 osob je vybavena stahovacím promítacím plátnem, televizí s videem, zatemněním a flipchartem, pro naše hosty je k dispozici také salónek pro cca 20 osob.

Okolí

Brno je městem s řadou významných historických památek, jimž dominuje hrad Špilberk a katedrála sv. Petra a Pavla. Po náročném dni je skvělé povečeřet v brněnských restauracích. pro sportovce se v Brně najde řada možností. Pokud se rozhodnete poznat krásy brněnského okolí, neváhejte, nabízí se Vám mnoho různorodých výletů.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Směnárna Taxi TV Úschovna zavazadel Zahrada Bowling 5 km Golf 17 km Tenisový kurt - venkovní Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 3 km Divadlo 3.7 km Kino 3.7 km Letiště 18 km Tramvajová zastávka 0.45 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4.5 km Lobby bar Pivnice 1 km Restaurace 1.3 km Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 1.3 km Bazén - vnitřní 2.5 km Fitness 2.5 km Masáže 1 km Sauna 1 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Pro hosty máme k dispozici bohaté snídaně v ceně ubytování a prodej nápojů v non-stop recepci.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 10 m Autobusové nádraží: 5000 m Centrum: 1000 m Vlakové nádraží: 4000 m Letiště: 6000 m