Filtry

Boutique Hotel Constans

Hotel Okamžitá rezervace
Břetislavova 309, 11800 Praha Ukázat na mapě

Hotel Constans **** je situován v samotném centru historické Prahy - na Jánském Vrchu přímo pod Pražským Hradem. Vznikl citlivou rekonstrukcí tří domů, jejichž historie sahá do období 16. století, čímž nabízí pro své hosty nejen dostatečně prostorné, ale zároveň plně moderně zařízené pokoje. Naši hosté jistě ocení i nezapomenutelné romantické výhledy na celou Malou Stranu, kostel sv. Mikuláše či Schwarzenberský palác nevyjímaje. Hotel Constans se tak stává pro svou polohu a nadstandardně velké pokoje ideálním místem nejen pro obchodní klientelu, ale i pro ty, kteří chtějí strávit nezapomenutelné chvíle v romantickém prostředí historické Prahy.


Okolí

Volnou chůzí můžete navštívit Pražský Hrad, Strahovský klášter, Karlův Most a pak Karlovou ulicí dojít na Staroměstské náměstí a Židovské město a na mnoho dalších historických míst.
Dostupnost: Karlův Most – 10 min., Nerudova Ulice – 5 min., Malostranské náměstí – 10 min., Pražský Hrad – 15 min.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Hotelový transport Obchodní centrum 0.9 km Pokojová služba Praní prádla Recepce Sekretářské služby Směnárna Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zdravotní středisko 0.5 km Diskotéka 1.2 km Divadlo 1.5 km Masáže Catering - varianta B

Pokoje

Hotel Constans nabízí 31 velmi prostorných luxusně zařízených pokojů, které vznikly důsledným respektování původních zdí objektů v historickém stylu. Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem. Různé typy pokojů jsou navzájem propojitelné. To ocení zejména větší rodiny, uzavřená společnost, VIP skupiny, obchodní partneři, pro které lze v daných prostorách připravit mimo jiné občerstvení apod. Pro klienty hotelu je k dispozici výtah (přízemí – 5.patro)

Recenze

Krásné prostorné pokoje Je to krásný hotel, zůstali jsme zde na 5 nocí. Místnost byla krásná a prostorná. Při příjezdu jsme měli přátelské vřelé přivítání. Personál snídaně je zdvořilý a přátelský. Jediným pádem pro nás byl náš pokoj vedle skříňky na čisticí prostředky, takže jsme se bohužel probudili v 7. Každé ráno ve 30 hodin k zvukům, jak se bouchají, smějí se a povídají před našimi dveřmi. Recepční, když se odhlašoval, vůči nám vůbec nebyl přátelský. Je to stále krásný hotel a my bychom zde zůstali znovu, většina personálu je velmi přátelská a vstřícná, 1 tip by byl pro čističe, aby měli na paměti spící hosty.
Michelle 03.2020

Skvělý pobyt Zůstal zde na 4 noci. Je to krásný hotel, pokoje jsou obrovské a velmi čisté. Personál velmi nápomocný zejména v lednu, který nás zkontroloval a poskytl nám přehled o tomto krásném městě. Snídaně byla opravdu dobrá, čerstvě připravená omeleta, míchaná vejce a další. Určitě doporučuji zůstat tady
Moli07 01.2020

Skvělá lokalita a obrovské pokoje Za prvé, umístění hotelu je ideální pro výlet do Prahy na Silvestra. Strávili jsme tam 5 nocí a bylo skvělé být tak blízko Paláce, dobrých restaurací, ale mírně daleko od chaosu Nových let v centrální části města. Několik malých místních obchodů se hodilo pro rychlé občerstvení a pití. V blízkosti velvyslanectví je v této oblasti přítomnost policie, ne to, že byste ji potřebovali s ohledem na to, jak se cítíte bezpečně putující po ulicích Prahy v noci. Pokoje jsou obrovské. Bydleli jsme v Deluxe Double a bylo to obrovské, jsme rádi, že jsme nešli do Junior Suite, protože opravdu potřebujeme více místa. Jediná škoda je, že všechno je tak obrovské kromě sprchy. . . to bylo malé! Snídaně je dobrá, ale nejlepší je přijet brzy. Mají tendenci být trochu pomalý k doplňování věcí a
Sandra G 01.2020

Skvělý pobyt v dobré poloze Strávil jsem dvě noci před plavbou po řece Dunaj v hotelu Constans a opravdu jsem si to užil. Pokoj 44 byl mnohem větší, než jsem v Evropě obvykle našel, a bylo to příjemné a tiché. Snídaně byla to, co byste za normálních okolností očekávali, ale umístění je tím, proč byl pobyt tak skvělý. Jen z ulice od amerického velvyslanectví to byla velmi snadná procházka na půl cesty mezi hradem a Karlovým mostem. Opravdu jsem si tento hotel užil, mnohem víc než velké hotely v americkém stylu, jako je Intercontinental, do kterého jsme se přestěhovali. Měl více místní chuti. Miloval jsem to.
Cfrees 08.2019

Příjemný hotel na Malé Straně Až na problémy s rezervací příjemný personál, pokoje čisté, zdarma voda ve džbánku, klid, snídaně ucházející. Dobrá poloha hotelu, kouzlo Malé Strany, blízkost Karlova mostu, Hradčan, nic zde nechybělo.
Miroslav B 07.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Návštěvníky i hotelové hosty rádi přivítáme v našem restaurantu, kde podáváme i snídaně. Hotelový restaurant s 36 místy u stolů je citlivě zakomponován v původních přízemních prostorách domu s klenutými nebo trámovými stropy.

Příjemné chvíle nad šálkem dobré kávy či sklenkou kvalitního vína můžete strávit v prostorách hotelového lobby baru, který je citlivě zakomponován do přední části restaurace.

Extra

Hotel má k dispozici vlastní garáže (18 míst), což ocení všichni, kteří cestují do Prahy autem. Pro firmy můžeme nabídnout menší konferenční místnost pro 45 osob s denním světlem a klimatizací. Vzhledem ke klidné lokalitě ideální pro pořádání seminářů, školení a podobných akcí. Možnost bezplatného připojení na Internet (WIFI) ve veřejných prostorách (restaurace, lobby bar, konferenční místnost).

Jak se k nám dostat?

- Autem Po magistrále ”Evropská” stále směr centrum, na kruhovém objezdu odbočíte doprava (po tramvaji nahoru). Na další velké světelné křižovatce doleva - opět směr centrum ulice “Milady Horakové”. Po 1 km na ulici Bedeniho odbočíte opět doleva, která vede Chotkovými sady z kopce dolů. Na konci kopce před velkou křižovatkou odbočte vpravo do ulice Valdštejnská, kde projedete až na Malostranské náměstí. Na světelné křižovatce odbočte doprava ke kostelu Sv. Mikuláše, který objedete téměř dokola. Následně dvakrát doprava a po absolvani kontrol u Americké ambasády pojedete prvni ulici vlevo “Vlašská” a poté prvni doprava. Zelená brána je vjezd do garáží hotelu Constans. - MHD Z letiště je zavedena autobusová linka č. 119. Na konečné stanici „Dejvická“ přestoupíte na tramvaj č. 20, která Vás doveze na zastávku „Malostranské náměstí“, odtud jsou to 3 minuty volnou chůzí k hotelu.