Filtry

HOTEL GRAND

Hotel Na poptávku
Náměstí Svornosti 3, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?
Při přestavbě se podařilo vkusně a účelně spojit historické prvky s moderním zařízením budovy.

Všechny pokoje Hotelu Grand jsou komfortně vybaveny na úrovni **** hotelu. Některé ze 14 pokojů nabízejí romantický výhled na zámek nebo náměstí lemované starými domy.

Hotel Grand je vhodný zejména pro velmi náročnou klientelu. Rádi zajistíme svatební hostiny, firemní školení, oslavy a servis s tím související.

Služby recepce: směnárna, restaurant je otevřen denně od 11 do 22 h, polopenzi nebo plnou penzi je nutno objednat předem, trezor je k dispozici v recepci, prádelna, čistírna. Parkování v blízkosti hotelu, internet v některých pokojích.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.75 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Expresní check-in Expresní check-out Hotelový transport Informační služba Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.15 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Průvodce Recepce Sekretářské služby Směnárna Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.8 km Aerobik 2.7 km Beachvolejbalový kurt 0.7 km Bowling 0.3 km Golf 6.4 km Lyžařský vlek 27 km Potápění 27 km Půjčovna kol 0.35 km Půjčovna lyží 1.1 km Půjčovna sportovního vybavení 0.35 km Squash/ricochet 2.7 km Stolní tenis 2.7 km Tělocvična/sportovní hala 2.7 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 27 km Autobusová zastávka 0.65 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.35 km Diskotéka 0.3 km Divadlo 0.27 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.9 km Park 0.4 km Přírodní koupání 0.7 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Bar Cukrárna 0.05 km Kavárna 0.05 km Lobby bar Pivnice 0.05 km Pizzerie 0.2 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinárna 0.3 km Bazén - venkovní 5.7 km Bazén - vnitřní 1.3 km Fitness 2.7 km Jóga 2.7 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Masáže 0.2 km Pantofle Parní sauna 1.3 km Sauna 2.7 km Solárium 2.7 km Wellness/lázně 27 km Župan

Pokoje

Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (luxusní koupelna s fénem), TV + SAT, rádio, telefon s přímou volbou, lednice s minibarem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Hotelová restaurace s vynikající českou a mezinárodní kuchyní a zahrádkou do náměstí je Vám denně k dispozici. Náš profesionální tým je zde především pro Vás.

Jak se k nám dostat?

Hotel Grand leží v samém centru města na hlavním náměstí. Historické centrum, jako kulturní památka UNESCO, je jedinečný příklad malého středověkého města, které zůstalo do dnešních dnů takřka neporušené.