Filtry

Hotel Koruna

Hotel Na poptávku
Langrova 35, 78701 Šumperk Ukázat na mapě
?
Šumperk leží na křižovatce cest a železničních tratí umožňujících přístup do různých částí Jeseníků, a bývá proto nazýván „Bránou Jeseníků“.

Náš hotel poskytuje ubytovací služby v pohodlných pokojích, vybavených mimo jiné vlastním sociálním zařízením, televizí a internetovou přípojkou.

Vydatná snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Další stravování našich hostů zajišťuje útulně zařízená hotelová restaurace s širokým výběrem minutek i hotových jídel a nápojů. V teplých měsících je v provozu také letní zahrádka s možností grilování, kterou jistě hosté ocení především po návratu z krásného výletu do okolní Chráněné krajinné oblasti Jeseníky.

Máte zájem o lázeňské balíčky v této lokalitě?


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Obchodní centrum 1 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Sekretářské služby Taxi TV Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 0.5 km Bowling 0.6 km Lyžařský vlek 20 km Minigolf 0.2 km Půjčovna kol 1 km Půjčovna lyží 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 1 km Divadlo 1 km Jízda na koni Kino 2 km Noční klub 1 km Park 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Vyhlídkové lety Pivnice Restaurace Snídaně Vinárna 0.1 km Zahrádka Bazén - venkovní 1.5 km Bazén - vnitřní 2.5 km Fitness 1.5 km Masáže 1 km Parní sauna 1 km Perličková vana 1 km Sauna 1 km Solná jeskyně 1 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování Vila Element v prostředí Jeseníků

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský ráj. Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování. Vila Element nabízí prostorné ubytování až pro 17 osob. Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby. Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města Jeseník.


Jak se k nám dostat?

Zastávka: 10 m
Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 300 m
Vlakové nádraží: 1000 m