Filtry

Horský Hotel Jelínek

Hotel Na poptávku
Bedřichov 1695, 46812 Bedřichov Ukázat na mapě

Hotel Jelínek *** má ideální polohu pro vyznavače všech druhů turistiky, a je tak ideálním místem ke strávení klidné i aktivní dovolené. Svým uspořádáním je hotel vhodný jak pro skupinové, tak individuální ubytování, pro sportovce i ty, kteří touží prožít klidnou dovolenou a načerpat energii. Zajímavé programy jsme připravili pro seniory, pro které jsou vycházkové trasy Jizerských hor ideální a vyhledávané a v neposlední řadě jsou zde vítány také rodiny s dětmi, neboť hotel je pro rodiče a jejich děti přímo ideální. Na děti myslíme nejen ve stravování, kde jsme pro děti připravili chutná a zdravá jídla a svačinky, ale i ve volnočasových aktivitách.

Hotel Jelínek nabízí svým návštěvníkům komfortní ubytování  v příjemném prostředí  rodinného horského hotelu.

Kapacita hotelu Jelínek je 75 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním  sociálním zařízením a s možností přistýlky.

Hotelová herna slouží jak našim nejmenším návštěvníkům, tak i těm, kteří chtějí pro sebe něco udělat a využijí některé z našich pobytových nabídek a přijdou si k nám zacvičit.

Základní vybavení herny- stůl pro stolní tenis, "fotbálek", šipky, branky - míč....hračky pro děti do 5 let.

Dětské hřiště

V těsném sousedství hotelu je nové, krásné dětské hřiště, se spoustou houpaček, skluzavek a prolézaček pro malé i větší děti.

Hotelová zahrada

Pod hotelem lze využít hotelovou zahradu, kde pro Vás i Vaše děti připravíme pravý prázdninový zážitek v opékání vuřtů.

 

V recepci a restauraci je WiFi připojení zdarma.

Hotel Jelinek disponuje také prostory pro úschovu Vašich lyží, kol nebo i dětských sáněk. V případě zájmu o úschovu těchto věcí stačí pouze kontaktovat recepci, kde Vám zapůjčí klíčky ke skříňkám.

Úschovna je pro naše hosty ZDARMA.


Okolí

Okolí hotelu také nabízí řadu příležitostí k pěší a cyklo turistice. V zimních měsících je v okolí mnoho velmi dobře značených a denně udržovaných běžeckých tratí – Jizerská magistrála. V těsné blízkosti hotelu je komplex lyžařských vleků a tratí všech náročností s možností nočního lyžování. V létě lze využít možnost koupání v přírodním koupališti nebo pronájem tenisových kurtů. 
 
Bedřichov leží pouhých 8 km od Liberce, který nabízí spoustu možností kulturního i sportovního vyžití, jako je například plavecký bazén, centrum Babylon s aquaparkem, ZOO a botanickou zahradou. Velice oblíbený je výlet lanovou dráhou na Ještěd. Doporučujeme rovněž návštěvu 8 km vzdáleného Jablonce nad Nisou - města skla a bižuterie, s možností zajištění exkurze do některé ze sklářských firem s ukázkou výroby.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Dětský koutek Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 8 km Pokojová služba Směnárna 0.5 km Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.35 km Aerobik 6.4 km Beachvolejbalový kurt 6 km Bowling 0.7 km Golf 8.8 km Golfový trenažér 6.7 km Horolezectví 8.2 km Lyžařský vlek 0.2 km Minigolf 0.9 km Potápění 7.2 km Půjčovna kol 0.2 km Půjčovna lyží 0.2 km Půjčovna sportovního vybavení 0.2 km Squash/ricochet 7.1 km Stolní tenis Střelnice 10 km Tělocvična/sportovní hala 6.4 km Tenisový kurt - venkovní 0.55 km Tenisový kurt - vnitřní 6.2 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 8.8 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.11 km Diskotéka 0.75 km Divadlo 7.6 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 8.1 km Kino 8 km Letiště 125 km Noční klub 7.9 km Park 0.06 km Přírodní koupání 0.7 km Tramvajová zastávka 9.7 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 10 km Bar Cukrárna 0.4 km Kavárna 0.4 km Pivnice 0.65 km Pizzerie 0.7 km Restaurace Vinárna Zahrádka Bazén - venkovní 0.7 km Bazén - vnitřní 7.2 km Fitness 7.2 km Kadeřnictví/salón krásy 6.8 km Masáže Sauna Venkovní gril

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, konferenční stolek s židlemi, lůžkoviny, povlečení, ručníky, toaletní papír. Pokoje jsou i během pobytu každé 3 dny uklízeny a ručníky jsou vyměněny.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Snídaně

Pro hotelevé hosty od 8:00 do 9:15 hodin.

Restaurace

Restaurace je v provozu denně od 11:00 hodin do 21 hodin. Ochutnat zde můžete z pestré denní nabídky hotových jídel.  V nabídce máme také výborné minutky. V hotelu Jelínek nezapomínáme ani na naše malé strávníky, a tak je zde pečlivě připravovaná nabídka dětských jídel.

V naší restauraci se snažíme připravovat jídla ze sezónních potravin, klademe důraz na čerstvost a pestrost.

Restaurace disponuje kapacitou 100 míst a je rozdělena na dvě zcela oddělené části.  Zadní část, která má kapacitu 80 míst,  je převážně využívána skupinovými zájezdy nebo rodiči s dětmi, kteří nechtějí být rušeni ostatními host

 

Vinárna

Hotel Jelínek svým hostům nabízí také stylové posezení u dobré sklenky vína ve své hotelové vinárně.

Vína pro naši vinárnu jsou pečlivě vybírána a dovážena pro Vás z Habánských sklepů a Mutěnic. 

Hotelová vinárna je otevřena dle obsazenosti hotelu od 21 hodin do 24 hodin.