Filtry

Wellness Hotel U Sládka

Hotel Okamžitá rezervace
Pivovarská 107, 34813 Chodová Planá Ukázat na mapě
3,2

Hotel je umístěn v areálu rodinného pivovaru, vybaven v kategorii 3 *

Nabídka ubytování ve 4 jednolůžkových, 40 dvoulůžkových, 3 třílůžkových a 6 čtyřlůžkových pokojích je uzpůsobena širokému spektru klientely.

Pobyt psa je možný. Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma. WiFi internet na terase a v restauraci hotelu. Na pokojích možnost přístupu na internet. Střežené parkoviště je k dispozici před hotelem (parkování je placené).


Okolí

K dispozici je půjčovna horských kol, desítky kilometrů značených cyklistických tratí, optimální podmínky pro pěší turistiku, tenisové kurty, fotbalové hřiště, běžecké dráhy, blízké koupaliště, možnost pronájmu kryté vnitřní sportovní haly.

Zprostředkujeme jízdu na koních, užijete si masáž, teplé zábaly v pivovarském mlátě a vyzkoušíte blahodárné účinky Pivních lázní - pivní koupel s minerální vodou, koupel s přísadou kulturních pivovarských kvasnic a mnohé další.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Směnárna 10 km Taxi TV Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Golf 15 km Horolezectví 20 km Lyžařský vlek 17 km Minigolf Půjčovna kol Půjčovna lyží 17 km Tenisový kurt - venkovní 0.25 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Jízda na koni Kino 15 km Noční klub 15 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Vyhlídkové lety Pivnice 0.4 km Restaurace 0.05 km Snídaně Bazén - vnitřní Fitness 15 km Masáže Parní sauna Sauna Wellness/lázně Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Hostům je k dispozici telefon s přímou volbou, možnost připojení na internet, minibar, TV + SAT, WC + sprcha/vana. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru.

Recenze

Pravé pivní lázně Každé 3 měsíce, se svou nejmilejší absolvujeme víkendové výlet v různých částech ČR. Řada přišla na západ Čech a pravé pivní lázně. Absolvovali jsme 3 procedury a ačkoliv ty 20ti minutovky znějí jednoduše, pro naše těla to bylo velmi náročné. Zahájili jsme zábalem z mláta, pokračovali jsme masáží se super masérkami a poslední procedura, kterou jsme měli o den přesunout nebo posunout byla pivní koupel s žejdlíkem Chodovaru. Procedury jsme zakončili prohlídkou pivovaru s výkladem o výrobě 60 tis. hl Chodovaru ročně. Jídlo v restauraci Ve skále bylo velmi dobré jen škoda, že originální restaurant Stará Sladovna byl v rekonstrukci. Bylo by super rozšířit nabídku jídel. Ubytování bylo vkusné, vybavení hotelu standardní, ovšem obsluha velmi nadstandardní. Snídaně na hotelu zásobené až
Dydy 01.2020

Příjemný hotel, personál slabší Navštívili jsme hotel na základě dárkových poukazů na pivní lázeň, částečnou masáž a konzumaci v restauraci Stará sladovna, ke kterým jsme si doukoupili pobyt. Hotel je příjemný, ovšem personál je značně "nevyrovnaný". Při příjezdu byly na recepci slečny, které se neusmály a celkově vypadaly, že je spíš obtěžujeme, totéž personál v pivních lázních "joo, vy jste tady na ty vouchery". K pivní lázni nám nepodali ani nejzákladnější informace, že se po ní třeba nemáme sprchovat, že nemáme sahat na kohouty u vany, jestli pro nás do odpočívárny přijdou nebo můžeme odejít sami. Maséři byli naopak velmi příjemní a totéž platí o recepční a personálu v lázních druhý den. Prostě vše je o lidech. Pobyt se nám celkově líbil, jen toto nás trochu mrzelo.
L C 05.2018

PŘÍLIŠ KRÁTKÉ.-( Byla jsem se synem, snachou a vnoučkem na jednu noc - moc jsme litovali, že nemáme více času!!!Velmi příjemná recepční, čistý pokoj, výborné jídlo v restauraci Ve skále i Staré sladovně, příjemný wellnes se vstřícnou obsluhou...
Anna23236 11.2017

Recepce a personál restaurace ve skále. Personál recepce je něco nepopsatelného. Do recepce se nedá dovolat. Telefon Vám zvednou na pátý pokus a to není obsazeno. Jakýkoliv dotaz, nebo požadavek hosta je problém, téměř vše je nemožné.......
martinshanel 05.2017

Velke zklamání Navštívili jsme s manželem pivní lázně které jsme dostali jako dárek přivítala nas velmi nepříjemná arogantní recepční pokoj byl průměrný ale čistý, Masáž předražena průměrná pivní lázeň příjemná restaurace obsluha příjemná jidlo průměrně spis podprůměrne celkový dojem velmi špatný uz nikdy více
Petr M 03.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Hostům je k dispozici restaurace, salónek s krbem či letní terasa.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 20 m Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 500 m Letiště: 1000 m