Filtry

HOTEL KRÁLÍČEK

Hotel Na poptávku
Kacanovy 38, 51101 Turnov Ukázat na mapě
Hotel Králíček se nachází v obci Kacanovy, vzdálené 3 kilometry od města Turnova. Turnov - patnácttisícové město, ležící 90 kilometrů po dálnici severovýchodně od Prahy, je srdcem Českého ráje.

Toto území je díky své malebné přírodě i četnosti historických památek i vyhledávanou turistickou oblastí. Je zde i ráj pro cyklisty, jelikož v této oblasti byly vybudovány nové cyklistické trasy a jejich přesná značení. Kapacita Hotelu Králíček je 30 lůžek včetně přistýlek. 3 dvojlůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje s přistýlkou a 4 dvojlůžkové apartmány s možností přistýlek. V Kapacita restaurace je 40 míst. K dispozici je i uzavřený salónek vhodný pro společenské akce, malé svatby a obchodní jednání. Kapacita salónku je 15 míst. Nejen pro hosty hotelu je k dispozici sauna. Nabízíme i příjemné posezení v altáncích v parku před hotelem.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Zahrada Půjčovna kol Tenisový kurt - venkovní Dětské hřiště Restaurace Masáže Sauna Catering - varianta A Catering - varianta B Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Bowling 4.5 km Golfový trenažér 4.5 km Tělocvična/sportovní hala 4.5 km Autobusová zastávka Cyklotrasy v okolí Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 5.1 km Bar Zahrádka Bazén - venkovní 1.1 km Bazén - vnitřní 3.9 km

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, lednicí, telefonem a televizorem se satelitním přijímačem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku