Filtry

Hotel LEONARDO I+II

Hotel Na poptávku
Soukenická 33, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?

Přivítá Vás příjemná atmosféra staré architektury nejen města samotného, ale i exteriéru a především interiéru našeho hotelu. Celý hotel je pokryt Wi-fi signálem.

Ceny jsou uvedeny za pokoj/noc, včetně snídaně a DPH.


Okolí

Možnost zprostředkování celodenního programu od návštěvy zámku, prohlídky města, vyjížděk na koních až po rezervování míst v některé z místních hospůdek a restaurací.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.7 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Hotelový transport Informační služba Obchodní centrum 0.11 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Směnárna 0.3 km Taxi TV Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 1 km Aerobik 2.7 km Beachvolejbalový kurt 0.65 km Billiard 0.4 km Bowling 0.4 km Golf 6.2 km Půjčovna kol 0.14 km Squash/ricochet 2.7 km Stolní tenis 2.7 km Střelnice 3 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Aquapark 27 km Autobusová zastávka 0.65 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 0.3 km Divadlo 0.6 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.8 km Park 0.4 km Přírodní koupání 0.65 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.6 km Bar 0.1 km Cukrárna 0.1 km Internetová kavárna 0.1 km Kavárna 0.1 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.02 km Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 5.7 km Bazén - vnitřní 1.2 km Fitness 2.7 km Jóga 2.7 km Parní sauna 0 km

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem a minibary.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Bufetová snídaně je podávána každý den mezi 8:00 a 10:00 hodinou. Po dohodě je možné zajistit polopenzi v hotelové restauraci.

Jak se k nám dostat?

Hotel Leonardo se nachází v pěší zóně, do které je vjezd povolen s platnou reservací. Dočasné povolení k vjezdu získáte na recepci hotelu.

V celém centru města platí zákaz parkování. Hosté hotelu smí zastavit před hotelem po dobu nezbytně nutnou k ubytování. Poté je nutné zaparkovat na záchytných parkovištích P1, P2, P3. Parkovací kartu si můžete zakoupit na recepci.

Parkovací karta na 1 den: 200 Kč

Parkovací karta na 2 dny: 330 Kč

Parkovací karta na 3 dny: 440 Kč

Parkovací karta na 4 dny: 530 Kč