Filtry

Hotel Formule

Hotel Na poptávku
Pěší 113, 40502 Děčín Ukázat na mapě
?

Hotel Formule leží na okraji města Děčína, nedaleko hranic s Německem.
Součástí hotelu je úschovna kol, ohniště a gril. Možnost hlídaného parkoviště v areálu hotelu. Pobyt domácího mazlíčka je za poplatek povolen.


Okolí

Sportovní vyžití: možnost hry volejbalu, nohejbalu, stolního tenisu, kulečníku, pro děti využití dětského koutku v areálu hotelu, v okolí cykloturistika. U hotelu je koupaliště v letní sezóně přístupné i pro veřejnost. Při rodinné rekreaci je tu několik typů na výlety (např. Děčínský zámek, ZOO Děčín, Synagoga či Thunská Kaple). Pro celodenní výlety jsou zde mimo jiné zajímavá místa jako např. Skanzen starobylé vesnice Zubrnice, Hřensko-Pravčická brána či historické centrum Drážďan.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezpečnostní schránka Informační služba Billiard Stolní tenis 0 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště 0 km Houbaření Restaurace Zahrádka 0 km Bazén - venkovní 0 km

Pokoje

Hotel nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním nebo společným sociálním zařízením pro 2 pokoje, z některých pokojů je přístup na balkon. Větším skupinám je k dispozici 1 čtyřlůžkový, jeden dvoulůžový je uzpůsoben jako bezbarierový.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Restaurace s nabídkou jídel české a mezinárodní kuchyně,výběr salátů a rybích specialit. Grilování na zahradní terase,přes léto rychlé občerstvení v kiosku.

Extra

K dispozici je 1 dětská postýlka, pokud není obsazena, je možno ji zapůjčit zdarma.

Zapůjčení TV za poplatek 70,-Kč/den

Jak se k nám dostat?

V dosahu je zastávka MHD.