Filtry

Apartmány DOMA

Apartmán Okamžitá rezervace
Velký Semerink 373, 46811 Janov nad Nisou Ukázat na mapě
5,0

Apartmány DOMA K pronájmu nabízíme 3 nové apartmány (à 50 m²). Apartmány mají 4 lůžka (s možností jedné až dvou přistýlek pro děti) nebo 2 lůžka. Jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí) a WiFi připojením k internetu. Nabízíme samotné ubytování, ubytování se snídaní, případně s polopenzí. K dispozici je restaurace pro hosty penzionu, kterou nabízíme buď jako společenskou místnost, možno i s obsluhou. Každý apartmán má vlastní box na úschovu lyží, v objektu je možné uložit kola, půjčit si sportovní vybavení nebo si nechat na míru připravit sportovní programy pro celou rodinu. Parkování je na parkovišti přímo vedle objektu, případně v garáži.


Okolí

Jablonecko vymezuje na jihu Železnobrodsko a Maloskalsko s řekou Jizerou, na západě sousedí s Libercem, sever tvoří hráz Jizerských hor a hranice s Polskem, na východě a severovýchodě přechází v malebné Podkrkonoší a západní část Krkonoš. Přes svou malou rozlohu je Jablonecko zajímavé v každou roční dobu a je až s podivem, kolik zeměpisných a turistických pozoruhodností v něm lze objevit. Na jihu zdaleka viditelné pískovcové Suché skály, hrad Frýdštejn či vyhlídka Pantheon v Malé Skále, ale i typická lidová architektura, lákající nejen turisty, ale i malíře a fotografy. Středu oblasti kolem okresního města dominuje systém rozhleden, vybudovaný na významných kopcích na počátku 20. století, nejstarší Slovanka však už v roce 1887. Všechny jsou propojeny dobře udržovanými značenými cestami a skýtají krásné vyhlídky nejen na nejbližší okolí, ale lze z nich spatřit i Lužické hory či Krkonoše. Sever vyplňuje Chráněná krajinná oblast Jizerské hory. Je v ní celá řada krásných, ale i vzácných míst, jako je čedičový vrch Bukovec nad osadou Jizerka, komplex jezírek a rašelinišť protkaných naučnými stezkami, zbytky pralesa Jizera, vše přístupné po turistických stezkách. V zimě se celá severní část promění v jeden velký lyžařský ráj s desítkami kilometrů běžeckých stop a upravenými sjezdovými terény. Jablonecko, to je stálé stoupání a klesání, rovinu téměř nenajdeš. Charakteristická je všude prostupující zeleň, lesy a lesíky střídají pole, louky, to vše protkané potoky a potůčky sbíhající se v říčku Nisu mířící na sever a Jizeru tekoucí z kraje na jih. A právě tato rozmanitost terénní činí z Jablonecka kraj zajímavý v každém ročním období.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Dětský koutek Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 5.2 km Praní prádla Přednáškový sál Průvodce Půjčovna DVD Směnárna 6.3 km TV TV místnost Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 6.1 km Aerobik 5 km Beachvolejbalový kurt 1 km Bowling 5 km Golf 1.5 km Golfový trenažér 15 km Horolezectví 3 km Lyžařský vlek 0.4 km Minigolf 7 km Potápění 5.3 km Půjčovna kol 1.6 km Půjčovna lyží 1.6 km Půjčovna sportovního vybavení Šipky Squash/ricochet 4 km Stolní tenis 0.1 km Střelnice 3.8 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Tenisový kurt - vnitřní 4 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 13.9 km Autobusová zastávka 0.01 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 1 km Divadlo 5 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 5 km Kino 5 km Letiště 124 km Noční klub 5 km Park 2 km Přírodní koupání 5.1 km Rybolov Tramvajová zastávka 6.6 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4.8 km Bar Cukrárna 5.7 km Kavárna Pivnice Pizzerie 6.3 km Restaurace Snídaně Vinárna 4.8 km Zahrádka Bazén - venkovní 3 km Bazén - vnitřní 5 km Fitness 5 km Kadeřnictví/salón krásy 6.3 km Masáže 5 km Parní sauna 5.1 km Perličková vana 5.1 km Sauna 0.33 km Solárium 4 km Postýlka

Pokoje

K pronájmu nabízíme 3 apartmány (à 50 m²). Apartmány mají 4 lůžka (s možností jedné až dvou přistýlek pro děti) nebo 2 lůžka. Jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí), ve všech prostorách je k dispozici WiFi připojení k internetu.

Recenze

Ideální základna pro pobyt s rodinou a pro výlety po okolí. Tyto apartmány plně splňují potřeby rodin, párů a skupin - komfortní apartmány, k dispozici společné místo s plně vybaveným barem, wi-fi, TV, dobré parkoviště a velmi přátelský a ochotný majitel. . doporučeno!
Tomáš V 07.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

Nabízíme samotné ubytování, ubytování se snídaní, případně s polopenzí. K dispozici je restaurace pro hosty penzionu, kterou nabízíme buď jako společenskou místnost, možno i s obsluhou.

Jak se k nám dostat?

GPS navigace:  doporučujeme zadat adresu "Janov nad Nisou 373" nebo v POI "Apartmány DOMA".

Doporučená trasa: Z Jablonce n. N. směr Bedřichov. V Janově n. N. u bobové dráhy odbočit doprava! Od této křižovatky jsou to přesně 3 km serpentinami stále do kopce po "hlavní" cestě. Nenechte se zmást - asi po dvou kilometrech je značka konec obce, nicméně za zatáčkou a dalších asi pětistech metrech se vrátíte mezi domy - žlutý dům po pravé straně, přímo u zastávky MHD.

Letní trasa: Z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 směrem na Tanvald (nebo Harrachov), na první odbočce doleva směr Jindřichov. Projeďte celou obcí (nikam neodbočovat) a po krátkém klesání (za hospodou "Jindřichovka") na křižovatce doprava. Po 500 m - žlutý dům po pravé straně, přímo u zastávky MHD.

V případě nouze: volejte 775 302 273 (rádi Vám pomůžeme !!!)

Šťastnou cestu.