Filtry

U MALÉHO VÍTKA

Hotel Okamžitá rezervace
Radniční 25, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
4,4

Všechny tři domy, které jsou hotelovým provozem propojeny , jsou gotického původu s patrnými renesančními i mladšími dostavbami a přestavbami. Vývoj všech tří objektů spolu více či méně v různých obdobích souvisel. Dva spojené domy v Radniční ulici mají barokně klasicistní fasády. Samostatný dům v Panské ulici má průčelí gotického původu s portálem z 2. poloviny 15. století s obrazem sv. Antonína Paduánského z roku 1673. Ubytovací kapacita našeho hotýlku čítá celkem 20 pokojů se 45 lůžky. Každý z našich pokojů je originálně vyřešen jak po výtvarné, tak architektonické stránce. Veškeré zařízení celého objektu je vyrobeno ze dřeva – od podlah, podkrovních stropů přes nábytkové zařízení. Nabízíme standardní sociální vybavení, každý z pokojů je vybaven vlastním sprchovým koutem s toaletou. U pokojů De luxe je umístěna vana v prostoru originálního interiéru.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.5 km Informační služba Pokojová služba Postýlka Průvodce Směnárna 0.1 km Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 1.5 km Aerobik 4.5 km Bowling 0.38 km Golf 8.5 km Půjčovna kol 0.3 km Půjčovna sportovního vybavení 0.3 km Squash/ricochet 4.5 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.6 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.1 km Diskotéka 0.2 km Divadlo 0.35 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.5 km Noční klub 0.2 km Park 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Bar 0.05 km Cukrárna 0.1 km Internetová kavárna 0.1 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.05 km Snídaně Bazén - vnitřní 1.1 km Fitness 4.5 km Jóga 4.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Masáže 0.3 km Sauna 1.1 km Solárium 0.05 km Nekuřácké prostředí Internetový koutek Recepce Restaurace 0.1 km Solná jeskyně 1.2 km Přírodní koupání 0.8 km Terasa

Pokoje

Každý z našich pokojů je originálně vyřešen jak po výtvarné, tak po architektonické stránce. Veškeré zařízení celého objektu je vyrobeno ze dřeva – od podlah, podkrovních stropů přes nábytkové zařízení. Standardně je ve vybavení pokojů sociální zařízení (sprchový kout s toaletou). V pokojích Superior je k sprchového koutu  navíc vana v prostoru pokoje.
Kromě pokoju Malý Vítek, který má pouze vanu v prostoru. Pokoj "strašidlo Buru Buru" jako jediný nemá pokoj v protoru pokoje, ale pouze v koupelně. Hotel není vybaven výtahem a klimatizací, a proto nám, prosím, dejte vědět o potřebě umístnění Vašeho pokoje v nižších patrech již při rezervování Vašeho pobytu. S ohledem na vyšší věk a zdravotní problémy. Chápejte prosím, že v sezoně je pak velmi těžké, či nemožné, pokoje prohodit až v den Vašeho příjezdu. Interiéry hotelu jsou striktně nekuřácké, kromě terasy, která je kuřákům vždy k dispozici. Kouření z okna pokoje je chápáno jako kouření uvnitř budovy a bude mít za následek vysoký poplatek účtovaný hostovi.

Recenze

Doporučuji Malý hotel, příjemná atmosféra, žádný přehnaný luxus. Snídaně výborná. Lokalita skvělá. Personal milý. Recepce není v provozu po celou noc, což není žádný neřešitelný problém. Hezky hotel v krásném městě. Doporučujeme. Andrea
Andrea Vit 09.2019

Pracovní cesta Dorazili jsme ve 21,15,hotel zamceny, telefonní číslo na dverich bylo bez odpovědi, telefon pul hodiny nikdo nezvedal. Umyvadlo ucpané, vrzajici postele, parkování na odstavnem parkovisti P3 jen za noc stalo 300 Kc, autem se k hotelu nesmi, takze kufry tahnete 1 km městem
Stepan B 10.2018

Kouzelné místo a úžasný personál Naprosto úžasné místo, příjemné ubytování v samém srdci Krumlova, přímo v centru dění. Perfektní, profesionální a vstřícný personál. S lidským zájmem a ochotou nad rámec povinnosti. Určitě vřele doporučujeme.
Pavel S 08.2017

Krása a kouzlo... Byli jsme zde poprvé, ale už po vstupu jsme se cítili jako doma. Všude čisto, útulné prostředí. Velice příjemný a přátelský personál, od recepce až po obsluhu u snídaně. Nádherný a velký pokoj (Pstruh Béda) s vanou "u postele". Krásné chování a vztah k našemu minibulíkovi. Dobrá domácí snídaně. Díky umístění v centru města bylo všude blízko. Parkování ve dvoře pivovaru Eggenberg za přijatelnou cenu a 8 minut chůze. Příště zase sem...!
DaliPro 12.2016

Kouzelné ubytování v centru Už při příchodu do Malého Vítka na mě dýchla kouzelná atmosféra. Hotel celý ve dřevě v rustikálním stylu. Pokoje útulné a čisté. Snídaně formou švédských stolů byla skvělá. Nabídka byla bohatá a jídlo velice chutné. A hlavně velice milý a ochotný personál!!! Za mě naprostá spokojenost a pokud budu mít ještě někdy cestu do Krumlova, určitě se ubytuji zase U Malého Vítka :)
Petra H 06.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Snídaně v ceně ubytování.

Extra

Recepční doba:   08:00 hod. – 19:00 hod.
V případě pozdního příjezdu kontaktujte prosím recepci předem na níže uvedené kontakty.
- E-mail:         info@vitekhotel.cz
- Pevná linka: +420 380 711 925
Poplatek za neohlášený pozdní Check-In:   – 550,-Kč
Check-In:   14:00 hod. – 18:00 hod.
Check-Out:  do 11:00 hod. 

Čas snídaní: 08:00 hod. – 10:30 hod.
Prosím informujte nás o brzkém odjezdu před časem snídaní, abychom Vám mohli připravit balíček na cestu.

Způsob platby:              hotově, nebo platební kartou – na recepci v den příjezdu
(Rezervace s virtuální kartou a rezervace s nevratnou cenou jsou předplaceny. Částka v hodnotě ceny ubytování je stržena z karty vždy v den provedení rezervace.) 

(Snídaně, DPH a místní poplatky jsou zahrnuty v ceně ubytování.)
Standardním postupem je před-autorizace transakce částky v hodnotě ceny za první noc, to aby se potvrdilo, že je Vaše kreditní karta platná. Jakmile se karta ukáže jako platná, předběžná autorizace je stornována, bez poplatku. (Přijímáme většinu druhů kreditních karet.)
(Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem.)

 

 


Jak se k nám dostat?

V CENTRU MĚSTA JE VYMEZENA PĚŠÍ ZÓNA, DO KTERÉ JE VJEZD POVOLEN POUZE S POVOLENÍM MĚSTSKÉHO ÚŘADU A S ČASOVÝM OMEZENÍM! HOTEL NEZODPOVÍDÁ ZA HOSTA, KTERÝ PORUŠIL TUTO VYHLÁŠKU A BYL POKUTOVÁN!
Osoby prokazatelně ubytované v ubytovacím zařízení v pěší zóně:
• Vjezd pouze v době od 15:00 do 10:30 hod. na základě jednorázové povolenky k vjezdu do pěší zóny.
• Cena povolenky je 100,-Kč/max 24 hod., povolenky vydává Městská policie Český Krumlov. (Náš hotel tyto jednorázové povolenky poskytuje za cenu 100,-Kč.)
• Mimo stanovený čas (15:00 do 10:30 hod.) je pro přepravu osob nebo zavazadel možné využít místních taxi služeb.
• Povolenka neslouží jako parkovací lístek, ale pouze k přepravě osob a zavazadel k hotelu, nebo z hotelu. 

MOŽNOSTI PARKOVÁNÍ: Můžete využít parkování Parking Pivovar na nádvoří v areálu pivovaru Eggenberg (Pivovarská 27 - GPS), což je kolem 10 minut cesty chůzí od našeho hotelu, a kde je celý den vrátný přítomen. Parkovací karta stojí 200,-Kč na den za 1 vůz. Můžete si ji zakoupit přímo na místě, nebo na hotelu. Také můžete využít veřejná placená parkoviště P1, P2, P3 a P5, které je na “AN“. Cena pro P1, P2 a P3 je 450,-Kč na den za 1 vůz. Cena P5 na “AN“ je 20,-Kč/hodina, ale nejvzdálenější od centra. Zájezdové autobusy mají zakázáno zastavovat kdekoliv, kromě jasně určených míst pro výstup a nástup, označených “BUS-STOP. Také nesmí parkovat nikde jinde, než na parkovištích, která jsou označená “P-BUS“. Také vjezdy do některých ulic a částí města jsou pro autobusy zakázány.Máte-li v plánu dorazit do města s početnější skupinou, prosím, kontaktujte nás, pomůžeme Vám získat slevový kód na parkovné pro autobus. Více informací naleznete zde: http://www.busparking.cz/cz/bus-parking-cesky-krumlov/.
Popis cesty do pivovaru: 
Google maps: https://www.google.com/maps/place/Pivovarsk%C3%A1+27,+Latr%C3%A1n,+381+01+%C4%8Cesk%C3%BD+Krumlov/@48.8123334,14.3176655,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47735d7429f578f3:0x53e894524f7b3783!8m2!3d48.8123299!4d14.3198595Po silnici z Českých Budějovic se míjí cedule s označením Českého Krumlova. Přijíždí se na první kruhový objezd, kde se jede rovně. Po pravé ruce míjíte čerpací stanicí Benzina a obchodní dům Lidl, po levé ruce pak čerpací stanice OMV. Jedete stále rovně dolu z kopce. (po pravé ruce Kaufland a barevné sídliště „ Mír”). Dojedete na další kruhový objezd, kde jedete stále rovně ke světelné křižovatce. Zde pojedete stále rovně, podjedete most a za ním cca 50 metrů (kolem autobusové zastávky) zahnete doprava. Po levé ruce paneláky, ČSOB a po pravé ruce vyhrazené parkoviště pro místní. Hned za ním zahnete doprava, kde vjíždíte na most, který jste podjeli. Projíždíte „ Budějovickou branou“ hned za ní po levé ruce Hostel 99, po pravé ruce pekárna Deli 99. Jedete stále rovně cca 100 metrů, kde je po levé straně pošta a cesta se rozdvojuje. Cesta doleva vede přímo k pivovaru Eggenberg, v jehož areálu naši klienti parkují. Vpravo začíná pěší zóna. Do té nesmíte. Pro parkování v pivovaru Eggenberg potřebujete kartu, ale většinou ji lze doručit při odjezdu. Na vrátnici nahlašte, že jste ubytováni v našem hotelu. Popřípadě můžete parkování uhradit rovnou tam, cena je stejná – 200,- Kč / auto a den. Pěšky se pak dostanete k hotelu, mírnou chůzí cca 10 minut, tak že od vrátnice míříte rovně, kolem Pivovarské restaurace, po cca 10 metrech zde můžete odbočit doleva a projít dvorem kláštera rovnou k Červené bráně. Odbočíte doleva, kde po pravé straně míjíte zámek, po levé ruce dále pak Pizzeria Latrán a prodejnu Baťa, pak budete míjet šedivý kostel, kde je muzeum marionet, a obchody a to se už dostáváte k Lazebnickému mostu, za ním cca 30 metrů po pravé straně je už náš hotel – naproti nám je Optika. Pokud by byl jakýkoliv problém, kontaktujte recepci na tel: +420 380 711 925.