Filtry

U MALÉHO VÍTKA

Hotel Okamžitá rezervace
Radniční 25, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
4,4

Všechny tři domy, které jsou hotelovým provozem propojeny , jsou gotického původu s patrnými renesančními i mladšími dostavbami a přestavbami. Vývoj všech tří objektů spolu více či méně v různých obdobích souvisel. Dva spojené domy v Radniční ulici mají barokně klasicistní fasády. Samostatný dům v Panské ulici má průčelí gotického původu s portálem z 2. poloviny 15. století s obrazem sv. Antonína Paduánského z roku 1673. Ubytovací kapacita našeho hotýlku čítá celkem 20 pokojů se 45 lůžky. Každý z našich pokojů je originálně vyřešen jak po výtvarné, tak architektonické stránce. Veškeré zařízení celého objektu je vyrobeno ze dřeva – od podlah, podkrovních stropů přes nábytkové zařízení. Nabízíme standardní sociální vybavení, každý z pokojů je vybaven vlastním sprchovým koutem s toaletou. U pokojů De luxe je umístěna vana v prostoru originálního interiéru.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.5 km Informační služba Pokojová služba Postýlka Průvodce Směnárna 0.1 km Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 1.5 km Aerobik 4.5 km Bowling 0.38 km Golf 8.5 km Půjčovna kol 0.3 km Půjčovna sportovního vybavení 0.3 km Squash/ricochet 4.5 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.6 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 0.2 km Divadlo 0.35 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.7 km Noční klub 0.2 km Park 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Bar 0.05 km Cukrárna 0.1 km Internetová kavárna 0.1 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.05 km Snídaně Bazén - vnitřní 1.1 km Fitness 4.5 km Jóga 4.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Masáže 0.3 km Sauna 1.1 km Solárium 0.05 km Nekuřácké prostředí Internetový koutek Recepce Restaurace 0.1 km Solná jeskyně 1.2 km Přírodní koupání 0.8 km Terasa Místo vyhrazené pro kuřáky Snack bar 0.1 km

Pokoje

Každý z našich pokojů je originálně vyřešen jak po výtvarné, tak po architektonické stránce. Veškeré zařízení celého objektu je vyrobeno ze dřeva – od podlah, podkrovních stropů přes nábytkové zařízení. Standardně je ve vybavení pokojů sociální zařízení (sprchový kout s toaletou). V pokojích Superior je k sprchového koutu  navíc vana v prostoru pokoje.
Kromě pokoju Malý Vítek, který má pouze vanu v prostoru. Pokoj "strašidlo Buru Buru" jako jediný nemá pokoj v protoru pokoje, ale pouze v koupelně. Hotel není vybaven výtahem a klimatizací, a proto nám, prosím, dejte vědět o potřebě umístnění Vašeho pokoje v nižších patrech již při rezervování Vašeho pobytu. S ohledem na vyšší věk a zdravotní problémy. Chápejte prosím, že v sezoně je pak velmi těžké, či nemožné, pokoje prohodit až v den Vašeho příjezdu. Interiéry hotelu jsou striktně nekuřácké, kromě terasy, která je kuřákům vždy k dispozici. Kouření z okna pokoje je chápáno jako kouření uvnitř budovy a bude mít za následek vysoký poplatek účtovaný hostovi.

Recenze

Doporučuji Malý hotel, příjemná atmosféra, žádný přehnaný luxus. Snídaně výborná. Lokalita skvělá. Personal milý. Recepce není v provozu po celou noc, což není žádný neřešitelný problém. Hezky hotel v krásném městě. Doporučujeme. Andrea
Andrea Vit 09.2019

Pracovní cesta Dorazili jsme ve 21,15,hotel zamceny, telefonní číslo na dverich bylo bez odpovědi, telefon pul hodiny nikdo nezvedal. Umyvadlo ucpané, vrzajici postele, parkování na odstavnem parkovisti P3 jen za noc stalo 300 Kc, autem se k hotelu nesmi, takze kufry tahnete 1 km městem
Stepan B 10.2018

Kouzelné místo a úžasný personál Naprosto úžasné místo, příjemné ubytování v samém srdci Krumlova, přímo v centru dění. Perfektní, profesionální a vstřícný personál. S lidským zájmem a ochotou nad rámec povinnosti. Určitě vřele doporučujeme.
Pavel S 08.2017

Krása a kouzlo... Byli jsme zde poprvé, ale už po vstupu jsme se cítili jako doma. Všude čisto, útulné prostředí. Velice příjemný a přátelský personál, od recepce až po obsluhu u snídaně. Nádherný a velký pokoj (Pstruh Béda) s vanou "u postele". Krásné chování a vztah k našemu minibulíkovi. Dobrá domácí snídaně. Díky umístění v centru města bylo všude blízko. Parkování ve dvoře pivovaru Eggenberg za přijatelnou cenu a 8 minut chůze. Příště zase sem...!
DaliPro 12.2016

Kouzelné ubytování v centru Už při příchodu do Malého Vítka na mě dýchla kouzelná atmosféra. Hotel celý ve dřevě v rustikálním stylu. Pokoje útulné a čisté. Snídaně formou švédských stolů byla skvělá. Nabídka byla bohatá a jídlo velice chutné. A hlavně velice milý a ochotný personál!!! Za mě naprostá spokojenost a pokud budu mít ještě někdy cestu do Krumlova, určitě se ubytuji zase U Malého Vítka :)
Petra H 06.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Snídaně v ceně ubytování.

Extra

Důležité informace pro příjezd:
Provozní doba recepce: 08:00 hod. – 19:00 hod., pokud není uvedeno jinak.
V případě pozdního příjezdu nás prosím kontaktujte předem na níže uvedené kontakty pro dohodnutí individuálního příjezdu.
E-mail:  info@vitekhotel.cz
Tel. pevná linka: +420 380 711 925

Check-In: 14:00 hod. – 18:00 hod.
Check-Out: do 11:00 hod.
Poplatek za neohlášený pozdní Check-In: 550,-Kč

Čas snídaní: 08:00 hod. – 10:30 hod., Prosím informujte nás o odjezdu před časem snídaní, nabízíme balíček na cestu.

Způsob platby: hotově, nebo platební kartou – na recepci v den příjezdu.
(Rezervace s virtuální kartou a rezervace s nevratnou cenou jsou předplaceny. Částka v hodnotě ceny ubytování je stržena z karty vždy v den provedení rezervace.) 
Standardním postupem je před-autorizace transakce částky v hodnotě ceny za první noc, to aby se potvrdilo, že je Vaše kreditní karta platná. Jakmile se karta ukáže jako platná,
předběžná autorizace je stornována, bez poplatku. (Přijímáme většinu druhů kreditních karet.)

Snídaně, DPH a místní poplatky jsou zahrnuty v ceně ubytování.
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem. 

Hotel není vybaven výtahem a klimatizací. Prosím informujte nás předem o potřebě umístnění Vašeho pokoje v nižších patrech již při rezervování Vašeho pobytu.
S ohledem na vyšší věk a zdravotní problémy. 
Chápejte prosím, že v sezoně je pak velmi těžké, či nemožné, pokoje prohodit dle požadavků až v den Vašeho příjezdu.
Interiéry hotelu jsou striktně nekuřácké, kromě terasy, která je hotelovým hostům vždy k dispozici. Kouření z okna pokoje je chápáno jako kouření uvnitř budovy a bude mít za následek vysoký poplatek účtovaný hostovi.

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit.
Děkujeme Vám za pochopení a těšíme na Vaši návštěvu.
S pozdravem,
personál hotelu 

Jak se k nám dostat?

V CENTRU MĚSTA JE VYMEZENA PĚŠÍ ZÓNA, DO KTERÉ JE VJEZD POVOLEN POUZE S POVOLENÍM MĚSTSKÉHO ÚŘADU A S ČASOVÝM OMEZENÍM! HOTEL NEZODPOVÍDÁ ZA HOSTA, KTERÝ PORUŠIL TUTO VYHLÁŠKU A BYL POKUTOVÁN!

Osoby prokazatelně ubytované v ubytovacím zařízení v pěší zóně:
• Vjezd pouze v době od 15:00 do 10:30 hod. na základě jednorázové povolenky k vjezdu do pěší zóny.
• Cena povolenky je 100,-Kč/max. 24 hod., povolenky vydává Městská policie Český Krumlov.   (Náš hotel tyto jednorázové povolenky poskytuje)
• Povolenka neslouží jako parkovací lístek, ale pouze k přepravě osob a zavazadel k hotelu, nebo z hotelu.
• Mimo stanovený čas (15:00 do 10:30 hod.) je pro přepravu osob nebo zavazadel možné využít služeb taxi. Green taxi: +420 380 712 712.

 Popis cesty parkování František ŠESTÁK (u pivovaru Eggenberg), kde je zajištěno parkoviště pro naše hosty:
Upozorňujeme, že pro toto parkování je třeba rezervace předem nejpozději týden před příjezdem. Pro rezervaci potřebujeme počet vozidel, SPZ a číslo rezervace. Parkování se hradí na místě v hotovosti.
GPS: 48.813647N, 14.320248E

https://mapy.cz/s/bogefucako

Po silnici z Českých Budějovic se míjí cedule s označením Českého Krumlova. Přijíždí se na první kruhový objezd, kde se jede rovně. Po pravé ruce míjíte čerpací stanicí Benzina a obchodní dům Lidl, po levé ruce pak čerpací stanice OMV. Jedete stále rovně dolů z kopce. (po pravé ruce Kaufland a barevné sídliště „Mír”. Dojedete na další kruhový objezd, kde jedete stále rovně dolu a zařazujete se do levého pruhu, až dojedete ke světelné křižovatce. Odbočíte vlevoa cca po 100 metrech další odbočka doleva a hned zase doleva dolů z kopce – směr parkoviště P2 (po pravé ruce rodinné domy, parkoviště a nákupní zóna). Odbočíte doleva a projedete pod mostem. Po pravé ruce ruiny domu a po levě garáže. Přijíždíte na most a po pravé ruce parkoviště – P2, po levé ruce cesta k řece a privátní parkoviště s dřevěnou „budkou a reklamou na půjčovnu lodí -JSTE NA MÍSTĚNaproti Vám v mírném kopečku rotunda – Penzion ve věži.)

CESTA Z AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ -   https://mapy.cz/s/jefebetuho

Cesta z hlavního autobusového nádraží “AN“ do našeho hotelu je daleko pohodlnější než ze zastávky Špičák. Zabere Vám to zhruba 10 minut chůzí. Taxi- Green taxi – 380 712 712 (Cena taxi se pohybuje kolem 300,-CZK)

Když vystoupíte na “AN“, stojíte-li čelem k městu, uvidíte zámek, dejte se po cestě vlevo, směrem k centru je mírný kopeček. Poté, co na něj vystoupáte, budete pokračovat dolu z kopce po cestě, která se stáčí doprava. 
Projdete kolem penzionu Gardena a ocitnete se před přechodem. Naproti přes cestu je bowling klub, vlevo COOP Jednota. Přejdete silnici, projdete kolem bowlingu a budete pokračovat dolů, kolem Městského divadla.
Vlevo vede Rooseveltova ulice, vy pokračujete vpravo přes kamenný můstek přímo do centra – Horní ulice. Cesta vede rovně, přímo na náměstí Svornosti. Až se ocitnete na náměstí, uvidíte na jeho protější straně Hotel Old Inn.
Radniční ulice vede, z Vašeho pohledu, do pravého rohu náměstí dolu k Lazebnickému mostu a zámku. Náš hotýlek se nachází přibližně v polovině ulice, naproti nám je restaurace Pod Radnicí, která má výrazné červené dveřnice.
Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte se obrátit na recepci, pokusíme se Vás navigovat.
Pevná linka na recepci: +420 380 711 925, Green taxi: +420 380 712 712.

 CESTA Z VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ - https://mapy.cz/s/nemotugopu

Dostat se do našeho hotelu z vlakového nádraží je o něco složitější a daleko náročnější, hlavně za špatného počasí, a zabere Vám to alespoň 30 minut chůzí. A proto doporučujeme vzít si taxi. Cena taxi se pohybuje kolem 300,-CZK.

Ale pokud trváte na chůzi, vyjděte z nádraží a jděte vpravo dolu z kopce (Třídou Míru) To je hlavní ulice a té se držte. Po ca 600m dojdete na křižovatku „U Paraplíčka“ – vyhlídka na město, uvidíte přechod, po kterém přejdete
vpravo pěší cesta u silnice se zeleným zábradlím. Půjdete stále po hlavní dolu. Tudy se dostanete až k přechodu na parkoviště P1 u Jelení zahrady, kde přímo před sebou uvidíte hrad. Půjdete dál, přes parkoviště
a přejdete dřevěný mostek, poté projdete podchodem pod hradním plášťovým mostem, a poté se dáte vlevo přes dřevěný most vedoucí nad řekou. Jdete stále rovně kolem Krumlovské mlýna, to vás dovede do Široké ulice,
odbočte vlevo, jděte stále rovně Dlouhou ulicí a na konci se už nacházíte v Radniční ulici. Dáte se do pravda, směrem nahoru k náměstí a po pravé straně, zhruba uprostřed ulice je náš hotel, naproti nám je restaurace Pod Radnicí,
která má výrazné červené dveřnice. Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte se obrátit na recepci, pokusíme se Vás navigovat.
Pevná linka na recepci: +420 380 711 925; TAXI: Green Taxi +420 380 712 712.

Pokud by byl jakýkoliv problém, kontaktujte recepci na tel: +420 380 711 925.
S přáním hezké cesty.
Recepce