Filtry

Hotel WESTEND

Spa hotel (lázně) Na poptávku
Třebízského 6, 35301 Mariánské Lázně Ukázat na mapě
?

Hotel Westend je nově zrekonstruovaný dům z konce 19. století, v současné době s celoročním provozem. Sanatorium Westend je velmi klidný, útulný hotel plný rodinné atmosféry, nabízející relaxační, wellness, aktivní, sportovní i léčebný prostor vně i v těsném sousedství hotelu a to pro všechny bez rozdílu. Hotel je obklopen lesoparkem, zahradou s opalovacími lehátky, terasou s grilem a připraveným venkovním posezením.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.15 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Internetový koutek Klimatizace Klimatizované veřejné prostory Pokojová služba Postýlka Recepce Směnárna 0.1 km Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zdravotní středisko Billiard 0.8 km Bowling 1.5 km Golf 2 km Tenisový kurt - venkovní 0.8 km Autobusová zastávka 0.2 km Dětské hřiště 1 km Divadlo 0.1 km Kasíno 1.2 km Letiště 14 km Park 0.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Lobby bar Pizzerie 1 km Restaurace Snídaně Bazén - vnitřní Fitness 0.8 km Kadeřnictví/salón krásy Koupele Masáže Pantofle Perličková vana Sauna Solárium Solná jeskyně 0.5 km Wellness/lázně Župan

Pokoje

Hotel Westend nabízí pohodlné ubytování ve 32 pokojích vybavených sprchou, WC, fénem, županem, telefonem s přímou volbou, minibarem, satelitní TV, sejfem, informačním materiálem včetně akčních nabídek hotelu pro vás v termínu pobytu – gastronomické, kulturní, relaxační atd . , většina pokojů je s balkonem,28 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje,2x apartmány jsou patrové propojené dřevěným schodištěm, s extra obývací částí v 1- vním patře apartmanu je internetová přípojka. Máme připraven i exklusivní pokoj pro imobilní hosty.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Jak se k nám dostat?

Hotel Westend se nalézá v lázeňském centru města Mariánské Lázně, čili je všem velmi snadno dostupný. V těsném sousedství je tedy možnost prožít společenský mariánskolázeňský život např. na lázeňské kolonádě se zpívající fontánou, v městském divadle, nebo klid a potěšení z okolní přírody CHKO Slavkovského lesa a lázeňských parků,nebo sportu na tenisových kurtech i v kryté hale, na kolech atd