Filtry

Hotel HUBERT

Hotel Na poptávku
Mezná 76, 40717 Hřensko Ukázat na mapě

Rodinný Hotel Hubert, se nachází v samém srdci Národního parku České Švýcarsko v malebné vesničce Mezná vzdálené cca 8 km od hraničního přechodu ve Hřensku. 

Hotel Hubert je díky výhodné poloze ideální místo pro turisty, rodiny s dětmi a  cyklisty, jelikož jsou v okolí mnohé cyklostezky a turistické trasy. Pro cykloturisty jsou v Národním parku i v CHKO vyznačené trasy zajímavými místy, na některé z nich navazují i cyklotrasy v SRN.

Součástí hotelu je rozlehlá zahrada s terasou a grilem, která je naším hostům plně k dispozici k odpočinku, oslavám či pro hraní si s dětmi, pro které je zde pískoviště s houpačkou.   Parkování je možné přímo na soukromém parkovišti před hotelem nebo v hotelové zahradě.

Okolí

Nejbližší město je Děčín (20 km) kde si určitě nenechte ujít prohlídku zámku a růžové zahrady či ZOO. -

Další možnosti krácení dlouhé chvíle:

přírodní koupaliště v Jetřichovicích (10 km) projížďka na koních v Srbské Kamenici (12 km) bowling v Mezní Louce (1,5 km) výletní autobus do Königsteinu v sezóně výletní loď Děčín – Hřensko

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Zahrada Bowling 0.01 km Půjčovna kol Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Rybolov Bar Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní 23 km Golf 8 km Úschovna jízdních kol Aquapark 0.02 km Autobusová zastávka 0.15 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 0.02 km Kino 0.02 km Přírodní koupání 0.01 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.02 km

Pokoje

V hotelu je celkem 26 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích:

1 x 2-lůžko se sprchou 1 x 4-lůžko se sprchou 1 x 2-lůžko s přistýlkou s sociálním zařízením

Ostatní mají společné sociální zařízení vedle pokoje.

Mimo hotel možnost ubytování v dependenci, která je vzdálena cca 400m od hotelu u lesa na klidném místě. V budově je 17 lůžek ve 2 a 3 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Kromě snídaně, která je součástí ceny ubytování, možnost doobjednání polopenze (3 chody) za příplatek 120 Kč (dítě 80 Kč). Místo snídaní je možné zajistit balíčky.

Našim hostům je k dispozici restaurace a jídelna s kapacitou 46 míst. Jídelnu mohou používat děti i dospělí mimo času snídaní a obědů ke společenským hrám apod. 

Jak se k nám dostat?

Do Mezné je dobré spojení MHD z Děčína. V turistické sezóně pokračuje MHD přes Jetřichovice až do Krásné Lípy. Pro ty co se chtějí podívat do Německa např. na krásný hrad Konigstein, je možné využít německý výletní autobus,který zajíždí do Mezné.