Filtry

BLAŽKŮV STATEK

Ostatní Na poptávku
Dudov 3, 39175 Skrýchov u Malšic Ukázat na mapě

Blažkův statek se nachází v malebné jihočeské vesnici jménem Dudov, ležící jižně od Prahy mezi městy Tábor a Bechyně.

Stylové jihočeské stavení je umístěno ve středu obce na velkém samostatném pozemku. Statek je ze všech stran uzavřen, včetně venkovního parkování a jeho vybavení vyhovuje malým skupinám nebo rodinám s dětmi. Místo je taktéž vyhledáváno milovníky cykloturistiky, rybáři a houbaři, kteří v nejbližším okolí naleznou řadu přírodních krás a historických památek.

Statek je zcela zrekonstruován za zařízen k rekreačním účelům. Ubytování je možné ve čtyřech apartmánech, které lze využít zvlášť nebo společně.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Terasa Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Šipky Stolní tenis Autobusová zastávka 0.13 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Přírodní koupání 1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Kavárna 6 km Restaurace Bazén - venkovní

Pokoje

Na výběr je ze 4 druhů apartmánů.

V kuchyních je k dispozici myčka na nádobí, veškeré kuchyňské vybavení (elektrický sporák, trouba), rychlovarná konvice, kávovar a chladnička.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.