Filtry

ROMANTIK HOTEL ELEONORA

Hotel Okamžitá rezervace
U Lázní 44, 39001 Tábor Ukázat na mapě
?

Hotel se nachází v klidné části města a z restaurace a většiny pokojů se nabízí překrásný pohled na pokojně plynoucí řeku a mlýn ze šestnáctého století s funkčním mlýnským kolem. Siluetu dotváří historické centrum Tábora a jeho starodávné hradby, především Kotnovská věž.

S historickým centrem vzdáleným od hotelu pouhých patnáct minut pěší chůzí (mimo jiné po městských hradbách) jsou Žižkovy lázně oázou klidu pro ty, kteří hledají únik od každodenního ruchu města. 

Vedení hotelu a personál hotelu vás zve k pobytu na klidném, romantickém místě, kde se vám dostane nadstandardní péče, luxusní a komfortní ubytování a s tím spojený nezapomenutelný zážitek.


Okolí

Město Tábor se v 15. století stalo centrem husitského hnutí a kromě vlastních hradeb se nám z této doby dochovala především věž Kotnov, pozůstatek původního hradu. Blízko věže je také možné si v prostorách renesanční sladovny prohlédnout stálou expozici Táborský poklad – mince z jagellonského období.

Při prohlídce města nesmíte zapomenout na Husitské muzeum, odkud lze sestoupit do sítě středověkých podzemních chodeb linoucích se pod celým historickým centrem města. Malebné křivolaké uličky Starého města mohou návštěvníky zavést také do Muzea čokolády a marcipánu, které se pyšní marcipánovým modelem města. Významná je rovněž vodní nádrž Jordán, nejstarší vodní nádrž ve střední Evropě, založená roku 1492 jako zásobárna pitné vody.

Za vidění zcela jistě stojí i nedaleký poutní chrám Klokoty založený kolem roku 1700, který v současné době snese srovnání s největšími skvosty evropského baroka.

Tábor je rovněž vhodným výchozím bodem pro návštěvy jihočeských zámků (zejména Červené Lhoty, Hluboké nad Vltavou a Orlíku) a výletů do okolí (Chýnovská jeskyně, zřícenina hradu Choustník, Kozí hrádek, Zoologická zahrada Tábor-Větrovy).

Jižní Čechy jsou se svými rybníky a lesy vhodné pro koupání, rybaření a houbaření. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard Golf 2.3 km Horolezectví 0.5 km Půjčovna kol Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 2.6 km Houbaření Kino 2.6 km Letiště 112 km Noční klub 1 km Park 0.05 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.9 km Bar Kavárna Lobby bar Restaurace Snídaně Zahrádka Koupele Sauna Catering - varianta C Terasa Stolní hry

Pokoje

Romantik hotel Eleonora disponuje celkem čtrnácti luxusními pokoji, z nichž deset je dvoulůžkových, jeden je apartmán se 2ložnicemi a tři jsou čtyřlůžkové apartmány (některé s možností pevných přistýlek). V ceně je zahrnuta snídaně formou rautu, v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky za pokoj/noc (nebo osobu/noc).

Všechny pokoje jsou komfortně, plně vybaveny vanou (popřípadě sprchovým koutem), televizí, telefonem, trezorem, minibarem a na všech je WiFi připojení zdarma. Ve většině pokojů je balkón, z nějž se naskýtá překrásný pohled na řeku Lužnici a město Tábor. Hotel je vybaven výtahem.

Ceny se mohou měnit dle sezóny. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Události

Romantik hotel Eleonora nabízí speciální pobytové balíčky, např. romantické, rodinné apod.

Stravování

V hotelu se nachází lobby bar, vybaven billiardem, nástěnnou TV.
V hotelu je zimní zahrada, nabízíme zde služby kavárny a restaurace. Otevírací doba: PÁ 16:00 - 22:00  SO 11:00 - 22:00  NE 11:00 - 15:00

Extra

Informace ke zpracovávání osobních údajů v rámci dosažení shody s GDPR

1.Hotel má zákonnou povinnost uchovávat o svých hostech některé osobní údaje, a to zejména jméno, příjmení, datum narození, adresa a doba ubytování, číslo a typ dokladu, případné vízum, účel pobytu. Tato povinnost se řídí Zákonem o pobytu cizinců na území ČR (326/1999) a Zákonem o místních poplatcích (565/1990). Dle těchto právních předpisů je hotel povinen uchovávat osobní údaje o zákaznících po dobu 6 let.
2.Zákazník má kdykoli právo požádat hotel o přehled svých osobních údajů.  Vyjmenované osobní údaje mohou být smazány až po uplynutí zákonné lhůty.
3.Hotel se zavazuje, že technicky a organizačně zabezpečí ochranu zpracovávaných osobních údajů.
4.Hotel se zavazuje zachovávat mlčenlivost o osobních údajích.
PODROBNĚJŠÍ INFORMACE NALEZNETE NA www.eleonorahotel.cz

PERSONAL DATA PROCESSING INFORMATION WITH A GDPR CONFORMITY
1. The hotel has the legal obligation to keep certain personal data about its guests, especially name, surname, date of birth, address and time of accommodation, number and type of document, visa, purpose of stay. This obligation is governed by the Act on the Residence of Foreign Nationals in the Czech Republic (326/1999) and the Act on Local Fees (565/1990). According to this legislation, the hotel is required to keep personal data about customers for 6 years.
2. The Customer has the right to ask the hotel at any time for an overview of its personal data. The personal data listed can only be deleted after the legal deadline.
3. The hotel undertakes to provide technical and organizational protection for the processing of personal data processed.
4. The hotel undertakes to maintain confidentiality of personal data.
MORE DETAILS CAN BE FOUND HERE: www.eleonorahotel.cz

Jak se k nám dostat?

Při cestování autem se k hotelu dostanete za dvě minuty z centra. Pokud cestujete vlakem, z hlavního nádraží můžete přijet autobusem, či svižnou chůzí za cca 20 min. Hotelová recepce také nabízí možnost transferu z nádraží do hotelu za zvýhodněné ceny. V případě zájmu o transfer uveďte toto do objednávky.