Filtry

hotel Dalimil

Hotel Na poptávku
Prokopovo náměstí 2, 13000 Praha Ukázat na mapě

Moderní hotel Dalimil se nachází v centrální části Prahy, v klidném prostředí pražské čtvrti Žižkov. Hotel se nachází 5 minut tramvají od historického centra Prahy, cca 600 metrů od Hlavního vlakového nádraží. 


Okolí

Hotel se nachází 5 minut tramvají od historického centra Prahy, cca 600 metrů od Hlavního vlakového nádraží. 

Vyšehrad patří mezi nejvýznamnější místa české historie, mezi kolébky českých politických i kulturních dějin. Toto místo, tyčící se na tokem Vltavy bylo podle vědeckých poznatků osídleno již v pravěku i když dochované zprávy jsou z doby pozdější. Původně se tomuto hradišti říkalo Chrasten a již v první polovině 11. století zde stál Vyšehrad. Na hlavní místo země ho povznesl kníže Vratislav, který se sem z důvodu sporů se svým bratrem Jeronýmem, pražským biskupem, přestěhoval z Pražského hradu. Vyšehrad se tak stal sídlem knížete a později krále. Byl zde vybudován románský hrad s knížecím palácem, bazilika sv. Petra a Pavla s kapitulou, která byla od roku 1070 podřízena přímo papeži, rotunda sv. Martina a bazilika sv. Vavřince.


Vybavení

Bezdrátový internet Nekuřácké prostředí Expresní check-out Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 1.3 km Pokojová služba Postýlka Recepce Sekretářské služby Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zdravotní středisko 1.5 km Aerobik 0.6 km Beachvolejbalový kurt 0.4 km Billiard 1.5 km Bowling 0.25 km Golf 2.5 km Minigolf 1 km Šipky 1.5 km Squash/ricochet 2.5 km Střelnice 1 km Tělocvična/sportovní hala 1.5 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.15 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.6 km Diskotéka 1.6 km Divadlo 1.2 km Kasíno 0.9 km Kino 1.2 km Letiště 16 km Park 0.6 km Tramvajová zastávka 0.8 km Vlaková zastávka 1.5 km Bar 0.12 km Cukrárna 0.23 km Kavárna 0.3 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 0.35 km Restaurace Snack bar 0.35 km Snídaně Vinárna 0.4 km Zahrádka Bazén - vnitřní 0.8 km Fitness 0.5 km Jóga 0.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Masáže 0.25 km Sauna 0.5 km Solárium 0.5 km

Pokoje

Hotel má 53 útulných pokojů, ve dvou spojených pětipodlažních budovách, všechny s koupelnou (vana/sprcha) a toaletou. V každém z pokojů mají hosté možnost sledovat televizi včetně satelitních programů. Telefonické hovory mohou být uskutečněny z hotelových telefonů, kterými je možno objednávat doplňkové služby prostřednictvím recepce, volání v rámci hotelu je zdarma.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Hotel nabízí restauraci s kapacitou 60 míst, která poskytuje tradiční českou ale i mezinárodní kuchyni. Snídaně se podávájí formou bufetového stolu. V letních měsících nabízí příjemné posezení v hotelové zahrádce.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 600 m Centrum: 600 m Vlakové nádraží: 600 m Letiště: 15000 m Metro: 600 m.