Filtry

Hotel OLDINN

Hotel Okamžitá rezervace
Náměstí Svornosti 14, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě

Hotel The Old Inndisponuje 52 pokoji včetně apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, satelitní TV, minibarem, fénem, rádiem a telefonem.

Restaurace nadchne návštěvníky svou neopakovatelnou atmosférou prostor katakomb, kde byly nedávno objeveny klenby ze 13. století.
Pokrmy jsou zde připravovány přímo před hosty na dřevěném uhlí, stejně jako ve středověku.

V sesterském hotelu Růže můžete využít relaxační bazén s protiproudem, posilovnu, saunu, solárium či masáže.

Parkování možné za poplatek 340,- Kč.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 1 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Informační služba Klimatizace Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Směnárna Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Půjčovna kol 0.15 km Šipky 0.9 km Stolní tenis 0.98 km Tenisový kurt - venkovní 1.2 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 1.1 km Park 1.2 km Rybolov Bar 0 km Kavárna 0 km Pivnice 0 km Restaurace Snídaně Bazén - vnitřní 0.24 km Koupele 0.24 km Masáže 0.24 km Sauna 0.24 km Klimatizované veřejné prostory Bowling 0.5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Kino 2 km Wellness/lázně 0.5 km

Pokoje

Všechny pokoje jsou navrženy tak, aby vyprávěly historii, a to s elegancí a pohodlím. Přirozené sluneční světlo a pozornost k detailům vytváří z hotelu místo dokonalé harmonie. Od útulného prostředí, až po osobní a velmi přátelské služby hotelového personálu, se zde budete cítít jako doma.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování


Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 800 m
Vlakové nádraží: 2000 m