Filtry

Turistická ubytovna Cakle

Hostel Na poptávku
Staré Oldřichovice 134, 56201 Ústí nad Orlicí Ukázat na mapě
?

Vodácké tábořiště Cakle u města Ústí nad Orlicí Vám nabízí skvělé zážitky v malebném prostředí řek, údolí, kopců, lesů, hradů a dalších přírodních a kulturních zajímavostí.

Nabízíme turistický, přírodní a sportovní styl !

Areál se nachází na klidném místě vhodném pro rodiny s dětmi v bezprostřední blízkosti cyklostezky vedoucí krásnou krajinou podél Tiché Orlice z Ústí n. Orlicí do Letohradu. Cyklostezka je díky svému profilu a povrchu vhodná také pro in-line bruslení. Nabízí ubytování v turistické ubytovně (celoročně) nebo ve vlastním stanu a karavanu. V areálu je volejbalové hřiště, ohniště, bufet a sociální zařízení. Součástí areálu je také půjčovna lodí, vodáckého vybavení, turistických a horolezeckých potřeb. Hosté dále můžou v areálu využít horolezeckou stěnu, dětské Tarzanovo hřiště, střelbu z luků, lasování, práskání bičem, slackline, chůze na chůdách a to včetně instruktorských služeb nebo si půjčit kola.

Oblíbeným programem je vodácký víkend na Tiché Orlici - sjíždění atraktivních úseků Tiché Orlice s přírodními meandry s doplňkovým variabilním programem (in-line, cykloturistikou, horolezectvím). Přeprava lodí a instruktorské služby k dispozici po předchozí domluvě.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Expresní check-in Expresní check-out Informační služba Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Recepce Taxi Terasa TV TV místnost Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt Horolezectví Lyžařský vlek 8 km Půjčovna kol Půjčovna lyží 8 km Půjčovna sportovního vybavení Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 2 km Autobusová zastávka 2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 2.5 km Houbaření Jízda na koni Kino 2.5 km Park Přírodní koupání Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.9 km Vyhlídkové lety Cukrárna 1.8 km Kavárna 1.8 km Pivnice Restaurace 1 km Zahrádka

Pokoje

1 čtyřlůžkový pokoj, 2 třílůžkové pokoje, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 jednolůžkový pokoj - celková kapacita 13 osob.

Součástí turistické ubytovny jsou samostatné toalety a sprchy pro ženy a muže. K dispozici je vybavená kuchyňka: mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, plynový sporák s troubou, nádobí, TV. Turistická ubytovna je vytápěna zemním plynem - celoroční provoz.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Oblíbeným programem je vodácký víkend na Tiché Orlici - sjíždění atraktivních úseků Tiché Orlice s přírodními meandry s doplňkovým variabilním programem (in-line, cykloturistikou, horolezectvím). Přeprava lodí a instruktorské služby k dispozici po předchozí domluvě.

Stravování

Bufet v areálu.

Jak se k nám dostat?

Autem - parkoviště pro ubytované v areálu, vlakem - zastávka Dolní Libchavy, autobusem - Ústí nad Orlicí. Tábořiště se nachází v místní části města Ústí nad Orlicí - Staré Oldřichovice, za kruhovým objezdem u Penny Marketu směrem na Letohrad po 500 m odbočka vlevo, sjezd dolů k řece.