Filtry

Hospoda NA STATKU

Pension Na poptávku
Pole u Blatné 26, 38801 Kadov Ukázat na mapě
Statek nyní slouží pouze účelům pohostinským a využívá k tomu všech původních budov. Stodola slouží k pořádání koncertů, divadel a slavností. Chlévy, ty jsou vinárnou, salónkem, školící místností (25 míst) i apartmánem. Areál je pokryt Wifi signálem, takže ve všech pokojích i školících místnostech je možnost Wifi připojení k internetu.

K ubytování zde slouží dvou- (4 pokoje), tří- (2 pokoje) a vícelůžkové (6 pokojů) tzv. rodinné pokoje o celkové kapacitě 38 lůžek. Některé pokoje mají samostatný vchod z pavlače.


Okolí

Poradíme Vám, kde jsou nejčistější rybníky na koupání v okolí, kde roste nejvíc hub, kde půjčují i jízdní kola či plovací vesty. Ale i člun nebo tepláky... Na "řádění" tu jsou k půjčení čtyřkolky. V blízké Blatné bowling a adrenalinová agentura může zajistit sportovní odpoledne v lomech, lesích i hřištích.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0 km Hotelový transport Sekretářské služby Zajištění kulturních a sportovních akcí Půjčovna kol 0 km Půjčovna sportovního vybavení 0 km Šipky 0 km Stolní tenis 0 km Úschovna jízdních kol Jízda na koni Lov Rybolov Restaurace Perličková vana 0 km Sauna 0 km

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, sociálním zařízením, televizí, rádiem. Apartmány jsou zařízeny koupelnou s vanou, WC, televizí, rádiem a navíc ledničkou, kolébkou, kávovým servisem, rychlovarnou konvicí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Všem hostům je k dispozici hospoda, společenský sál (šipky, billiard, posezení), sad s udírnou, pařezový palouček s ohništěm, v maštali samostatný výčep s posezením, posezení v bývalých chlévech.

Extra

Parkování je možné naproti statku a na návsi 5 - 15 m od statku, zdarma.

Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 10 km
Vlakové nádraží: 4000 m
Letiště: 2000 m