Filtry

Pension ATHENA

Pension Na poptávku
Suchý 263, 68001 Velenov Ukázat na mapě
Pension Athena se nachází na Drahanské vrchovině, 8 km východně od Boskovic. Našim hostům nabízíme pohodlné ubytování v pokojích a apartmánech různých typů. Pension Athena je místem vhodným pro letní i zimní turistiku. V okolí je možné navštívit např. propast Macochu, Punkevní jeskyni, v Boskovicích zámek, zříceninu hradu, Muzeum historické zemědělské techniky, westernové městečko (od května do září s programem) apod. Koupaliště je cca 500 m od areálu penzionu.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Postýlka Terasa TV TV místnost Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard Bowling 12 km Golf 37 km Půjčovna sportovního vybavení Šipky Stolní hry Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 11 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 12 km Houbaření Kino 12 km Letiště 55 km Přírodní koupání 0.5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 13 km Bar Cukrárna 12 km Kavárna 12 km Pivnice Pizzerie 12 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 12 km Bazén - vnitřní 12 km Fitness 12 km Masáže 12 km Sauna 12 km Wellness/lázně 12 km

Pokoje

2 pokoje - 3 lůžka, rádio, sociální zařízení společné vždy pro dva pokoje
6 pokojů - 2 lůžka, rádio, sociální zařízení společné vždy pro dva pokoje
1 pokoj - 6 lůžek, sociální zařízení na patře
1 x apartmán de luxe - 3 lůžka, BVT, lednice, vlastní sociální zařízení, satelit, video,trezor, počítač, internet, minibar, telefon
7 x apartmán - 4 lůžka, lednice, vlastní sociální zařízení

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Jak se k nám dostat?

V okolí je možné navštívit např. propast Macochu, Punkevní jeskyni, v Boskovicích zámek, zříceninu hradu, Muzeum historické zemědělské techniky, Westernové městečko (od května do září s programem) apod.