Filtry

Atrium Penzion

Pension Na poptávku
Náměstí Svobody 25, 66442 Modřice Ukázat na mapě
Atrium penzion je penzionem hotelového typu a najdete jej v jižní části Brna. Při výletech do centra města je možné využít přímého spojení městskou hromadnou dopravou. K dispozici je celkem 22 lůžek v pokojích zařízených na úrovni kategorie ***. Hostům je k dispozici kuchyňka s jídelnou.

Okolí

Cyklotrasy, výlety po Jižní Moravě. Koupání a vodní sporty do 1km. Squash a tenis cca 1km od penzionu.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Sekretářské služby Terasa TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Bowling 1.5 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Aquapark 30 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Divadlo 9 km Kino 2 km Letiště 11 km Tramvajová zastávka 2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Pizzerie 2 km Restaurace 0 km Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 9 km Wellness/lázně 1.5 km

Pokoje

Dvou a třílůžkové pokoje se sociálním zařízením, s TV. Kuchyňka - vybavení varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Extra

Bazén, krb, udírna. Uzavřené parkoviště. Pozemek areálu je oplocen. Domácí zvíře není povoleno. Možnost venkovního posezení. Restaurace a penzion 200m od penzionu. Ceny v období veletrhů na dotaz.

Jak se k nám dostat?

Přímé spojení MHD. Vzdálenost na Brněnské výstaviště 8km, Brno centrum 11km.