Filtry

Hotel Nové Adalbertinum

Hotel Na poptávku
Velké náměstí 40, 50003 Hradec Králové Ukázat na mapě
?

Hotel, kongresové centrum a restaurace Nové Adalbertinum nabízí svým hostům ubytování ve 30 vybavených pokojích, konferenční prostory pro konference, kongresy, školení, semináře či společenské akce, plesy, rauty, firemní prezentace, atd. včetně zajištění ubytování, kongresové techniky a profesionálních cateringových a gastronomických služeb. Hotel je také vybaven dvěma výtahy.

Součást hotelu je také nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace Evergreen, která nabízí hostům speciality české kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín. V letním období je k dispozici hostům letní zahrádka Café Atrium v příjemném a klidném prostředí na zadním nádvoří s prosklenými arkádami.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Recepce Směnárna 0.2 km Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 1 km Golf 5 km Horolezectví 3 km Squash/ricochet 2.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.8 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.4 km Divadlo 0.3 km Kino 3 km Park 0.3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3 km Bar 0.1 km Cukrárna 0.15 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.1 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinárna 0.25 km Zahrádka Bazén - venkovní 1 km Bazén - vnitřní 1.2 km Fitness 1 km Jóga 0.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Masáže 0.05 km Solná jeskyně 3 km Wellness/lázně 1 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Nové Adalbertinum nabízí ubytování až pro 66 osob ve 33 vybavených pokojích. Pokoje jsou 1, 2 a 3 lůžkové s vlastní sprchou, WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem a možností připojení k internetu. K dispozici je také ubytování pro tělesně postižené.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování