Filtry

Hotel GLOBÁL SOKOLOV

Hotel Na poptávku
U Divadla 589, 35601 Sokolov Ukázat na mapě
?

Hotel Globál je útulný zmodernizovaný hotel rodinného typu, s krásnou polohou blízko centra města u řeky. Našim hostům je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány. Ceny od 400,- Kč (apartmán od 1400,- Kč). Všechny naše pokoje mají velikou koupelnu (apartmány velikou vanu) a nový stylový nábytek. Apartmán pro 5 osob + 2 přistýlky je dvoupatrový ve věži hotelu, celková podlahová plocha je 90m2. Cena apartmánu pro 5 osob je 2000,-/noc. Hotel Globál má své vlastní hlídané parkoviště.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Internetový koutek Obchodní centrum 0.1 km Pokojová služba Směnárna 0.1 km Taxi TV Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.5 km Billiard 1.9 km Bowling 1.9 km Golf 1 km Golfový trenažér 1 km Horolezectví 20 km Lyžařský vlek 20 km Půjčovna kol Půjčovna lyží 20 km Squash/ricochet 1 km Střelnice 5 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Tenisový kurt - vnitřní 3 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 20 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.5 km Kasíno 1 km Kino 1 km Letiště 20 km Přírodní koupání 10 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.3 km Bar Internetová kavárna Kavárna Pivnice 0.3 km Pizzerie 0.4 km Restaurace 0.3 km Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.4 km Parní sauna 0.5 km Perličková vana 1 km Sauna 0.5 km Wellness/lázně 15 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Jak se k nám dostat?

Sokolov je v srdci lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Františkovy Lázně. V blízkosti krásná příroda Krušných hor. Město Sokolov je jedno z nejzelenějších měst v ČR. Díky rekultivační činnosti po ukončení těžby hnědého uhlí se ze Sokolova stává oblast vodních nádrží. Již je spuštěna vodní nádrž Michal a právě se dokončuje vodní nádrž Medard, která bude patřit k největším vodním plochám v ČR.