Filtry

Hotel FONTÁNA

Hotel Na poptávku
Hrdoňov - Kovářov 12, 38226 Frymburk Ukázat na mapě
?

Výjimečná poloha a rozměry hotelu skýtají široké možnosti pro večírky, sportovní a relaxační pobyty, školení, konference, firemní setkání, nerušený odpočinek a zábavu a další.

V hotelovém areálu se nachází 1 centrální budova a 9 dependancí. Služby a střediska v centrální budově: Restaurace Brasserie, Restaurace Fontána, Lobby bar, Letní terasa, Konferenční místnosti - salóky a učebny, celkem 8 (pro 25 - 40 osob), Relaxace a sport - sauna s venkovním bazénkem,  fitness, , tělocvična (volejbal, nohejbal, basketbal), stolní tenis, karambol, dětská herna a další.

Parkoviště - nehlídané před centrální budovou i všemi dependancemi (možnost i autobusu). Garáže pro automobily a motocykly (10 stání).


Okolí

Rozsáhlá vodní plocha s hotelovou pláží nabízí ideální podmínky pro milovníky vodních sportů (plavání, jachting, windsurfing a rybolov - poplatkový lov, revíry v okolí hotelu), krásné šumavské okolí s nově upravenými stezkami pro cyklo i pěší turistiku.
V zimních měsících je možné využít mnoha běžkařských stezek, které jsou udržovány v okolí hotelu, nebo cca 15 km vzdálené lyžařské centrum Kramolín a 40 km vzdálený Hochficht.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Sekretářské služby Taxi TV TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Dětské hřiště Diskotéka 5 km Houbaření Rybolov Bar Internetová kavárna Lobby bar Pivnice Restaurace Zahrádka Bazén - vnitřní Fitness Masáže Sauna Dětský koutek Parkoviště pro autobusy a kamiony Úschovna zavazadel Autobusová zastávka 3.5 km Cyklotrasy v okolí Přírodní koupání Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 12 km Snídaně

Pokoje

Hotel disponuje celkovou kapacitou 87 pokojů (204 pevných lůžek a cca 160 přistýlek), z toho 66 prostorných dvoulůžkový pokojů (možnost 1 - 3 přistýlek), 15 rodinných Suitů (2 dvoulůžkové pokoje se společnou předsíní a koupelnou) a 6 Suitů (ložnice, obývací pokoj, venkovní terasa).

Vybavení pokojů: WC/koupelna (sprcha nebo vana), telefon, SAT-TV, balkon; u Suitů venkovní terasa.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Restaurace Brasserie, restaurace Fontána, lobby Bar - lehká jídla, polední jídla a obědová menu, výběr salátů, míchané nápoje.
Letní terasa - možnost grilování a rautů (teplých, studených), zmrzlinové poháry.
Koliba na Pláži - posezení na pláži v romantické zátoce Lipenského jezera, terasa, rychlé občerstvení.

Extra

Možnost uložení kol. Domácí zvířata povolena (pes, kočka).

Jak se k nám dostat?

Automobilem: Černá v Pošumaví směr Frymburk, v Milné odbočit na Kovářov - Hrdoňov.
Autobusem: směr Frymburk - Milná - 3 km.
Vlakem: směr Černá v Pošumaví - zastávka Hůrka 12 km.