Filtry

HOTEL CITY.CITY

Hotel Na poptávku
Macharova 16, 70200 Ostrava Ukázat na mapě
?

Nabízíme ubytovací kapacitu 52 lůžek, přičemž dvoulůžkových pokojů je 23 a jednolůžkových pokojů je 6. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, s WiFi připojením k internetu zdarma a vlastním sociálním zařízením. Nábytek je vyroben ze světlého přírodního masivu.

Do ceny pokoje lze zahrnout na přání hosta i snídani, která je podávána formou bufetu.Na vaše přání zajistíme praní a žehlení prádla do dvacetičtyř hodin. Hotelová recepce má k dispozici seif, fax, prodej drogistického zboží, alko a nealko nápojů, cigaret.Rádi poskytneme informační služby.


Okolí

Ostravský region nabízí v současnosti širokou paletu kulturního i sportovního vyžití: sport , historie,kultura , příroda, balíčky zážitků

sport:

Nejpopulárnějąí sporty v Ostravě jsou stejně jako na většině míst České republiky fotbal a hokej. Tradiční kluby reprezentující Ostravu v nejvyšších soutěžích těchto sportů jsou FC Baník Ostrava a HC Vítkovice, jejichž zápasy můžete shlednout v důstojných stáncích fotbalu (Bazaly) a hokeje (Palác kultury a sportu Vítkovice). Z ostatních sportů má v Ostravě výsadní postavení golf, který je možno hrát na šilheřovickém golfovém hřišti (jedno ze čtyř oficiálních golfových hřišť v České republice).

Parametry golfového areálu v šilheřovicích: jamky: 18 par: 71 SSS: 70 délka: 5 809 m otevřeno: duben - říjen


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.2 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1.3 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 2 km Kino 3 km Park 1.2 km Tramvajová zastávka 0.05 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.2 km Restaurace Snídaně Bazén - venkovní 1.2 km Fitness 0.5 km Masáže 1.2 km Sauna 1.2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Poskytujeme víkendové slevy, také slevy pro větší skupiny a slevy pro firmy s častým příjezdem hostů.
Snídaně je podávána formou švédských stolů s možností objednání teplých jídel /párky, vejce .../.
Lze platit jak hotově tak i kreditní kartou. Hotel akceptuje tyto druhy kreditních karet:

Jak se k nám dostat?

Spojení:
z mezinárodního letiště Praha Ruzyně po dálnici Praha-Brno-Ostrava
z letiště Mošnov (nedaleko od Ostravy)
5 min. chůze od Hlavního nádraží Ostrava