Filtry

Lázeňský hotel MIRAMARE Luhačovice

Spa hotel (lázně) Na poptávku
Pod Kamennou 1009, 76326 Luhačovice Ukázat na mapě
?

Hotel Miramare nabízí lázně, lázeňské pobyty, wellness pobyty a víkendové pobyty v lázních. Moderní hotelový komplex, profesionální lázeňská péče a rehabilitace, příjemné ubytování, velké množství procedur, bazén, whirlpool, sauna, fitnes.

Lázně Luhačovice patří mezi nejnavštěvovanější lázně. Přijeďte si odpočinout do Luhačovic také Vy. Jistě si vyberte ze široké nabídky lázeňských pobytů. Mezi nejoblíbenější lázeňské pobyty patří komplexní kúra, ale nabízíme i např. lázeňské pobyty pro seniory, lázeňské pobyty pro ženy, pobyty na prevenci civilizačních chorob a další. Bohatá je i nabídka wellness pobytů nebo krátkodobých pobytů. Nabídka našich lázeňských pobytů je vytvořena tak, aby si vybral opravdu každý z Vás.


Okolí

Lázně Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy. Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy. Jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.2 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Recepce Sekretářské služby Směnárna Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko Bowling 2 km Minigolf 2 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Stolní hry Tělocvična/sportovní hala Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.1 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.5 km Houbaření Jízda na koni Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.2 km Vyhlídkové lety Bar Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - venkovní 2 km Bazén - vnitřní Fitness Kadeřnictví/salón krásy Masáže Pantofle Perličková vana Sauna Wellness/lázně Župan

Pokoje

Lázeňský komplex Miramare je tvořen propojenými budovami Miramare I., Miramare II. a Miramare-Helena.

Kategorie Superior **** - Miramare II., Miramare-Helena (pouze pokoje 1/1): sprcha/vana + WC, TV + SAT, telefon, lednička (na přání minibar), fén, WiFi (v budově Miramare II.).

Kategorie Standard *** - Miramare I.: sprcha/vana + WC, TV + SAT, telefon

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda, káva. Pobyt s plnou penzí začíná obědem a končí snídaní. Oběd je podáván od 11.30 do 14.00 hod.

Jak se k nám dostat?

Vlakové i autobusové nádraží 1000 m od hotelu Miramare.

Centrum: 50 m