Filtry

Hotel ROZVOJ

Hotel Okamžitá rezervace
Rozvoj 110/5, 33901 Klatovy Ukázat na mapě
3,6

Hotel Rozvoj nabízí příjemné ubytování v Klatovech.

Hotel nabízí 24 jedno – třílůžkových pokojů a 1 hotelový apartmán.

K dispozici je bezbarierový přístup k hotelu. 

Návštěvníci mohou využít v letních měsících hotelovou zahradu s terasou a jezírkem s kapry Koi.

Kapacita hotelu je 60 lůžek.

Hotel má vlastní parkoviště monitorované kamerou.

K dispozici je bezbarierový přístup k hotelu. 

Návštěvníci mohou využít v letních měsících hotelovou zahradu s terasou a jezírkem s kapry Koi.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, telefonem, kabelovou televizí a připojením WI – FI .

Kapacita hotelu je 60 lůžek.

Hotel má vlastní parkoviště monitorované kamerou.

Konferenční sál s variabilním uspořádáním s kapacitou 120 míst. WI –FI připojení, promítací plátno, kompletní ozvučení.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 0.9 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.2 km Bar Pivnice Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka

Pokoje

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, telefonem, kabelovou televizí a připojením WI – FI .

Recenze

Skutečná přeživší studená válka Jedná se o krásný malý hotel, personál byl tak přátelský. Je to téměř unreconstructed komunistický lázeňský hotel, skutečný potěšení a velmi jednoduché. MDF dveře, hnědé kobercové dlaždice spíše než koberec, hnědé dlaždice ve sprše, jen brilantní. Bylo to opravdu teplé a útulné ve sněhu. Je postavena jako betonový bunkr, takže není žádný hluk z jiných místností. Je to asi 30 minut chůze od nádraží, což je trochu bolesti.
AdrianH1967 02.2019

Výlet na Šumavu V hotelu jsme byli poprvé, umístění hotelu je pěkné, služby recepčních byly skvělé. Na pokojích je rozvrzaný nábytek, včetně postelí, což se snažili zakrýt dvěmi matracemi na sobě, takže postel je příšerně měkká a pohyblivá. V koupelně jsou zrezivělá madla na ručníky, chybí protiskluzová podložka. Obsluha v restauraci je pomalá a dosti neochotná až na jednu světlou výjimku. Druhý den pobytu jsme se z cedule na vstupních dveřích dozvěděli, že se maluje restaurace a tudíž bude zbytek našeho pobytu zavřená. Nikdo se nám neoobtěžoval tuto skutečnost oznámit a pobyt jsme objednávali s dostatečným předstihem.
radka 05.2018

Hotel je jednoduchý, ale správný, ale restaurace očekává očekávání Můj steak s houbami byl prostě skvělý. Zdá se, že restaurace má mnohem více lidí než skuteční hosté hotelu. Považuji to za dobré znamení. Centrum města je vzdálené 600 m. Pěkně osvětlené v noci. Stojí za procházku, také ráno.
Michael B 10.2017

Obchodní cesta V hotelu čisto, personál ochotný, snídaně dobré...jen ty postele .-( na pokoji 106 stará rozvrzaná válenda a teda tvrdá, děs :-/ místo přistýlky stará deka, která nikterak nepomůže od tvrdosti . Ve sprchovém koutu chybí protiskluzové podložky.
majulka 07.2016

Víkendové ubytování Hotel jsme navštívili opakovaně, je pravda, že se majitelé snaží. Při příchodu na pokoji chyběla televize. Majitelé to zdůvodnili nějakým technickým problémem, kdy museli vyměnit všechny televize na pokojích a dodavatel nedodal potřebné množství televizí potřebných k výměně. Nová televize nám byla hned nainstalována. Stravování, které bylo pro naši akci připraveno bylo velmi chutné.
libuse1603 06.2016

Dostupnost a rezervace