Filtry

EUROPENZION

Pension Okamžitá rezervace
Studentská 45, 36007 Karlovy Vary Ukázat na mapě
2,0
Penzion má k dispozici 15 pokojů s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha).

Po celém areálu je bezbariérový přístup s využitím výtahu. Uzamykatelné parkoviště s kapacitou 9 vozů. V ceně je zahrnuta snídaně, parkování i lázeňská taxa.


Okolí

7 km od pensionu je golfové hřiště. Karlovy Vary a okolí nabízejí možnost lesních procházek po trasách dlouhých sto dvacet kilometrů vybudovaných před sto lety ve zdejším parku nad městem. Hosté si mohou zahrát tenis, golf, vychutnat si jízdu na koni nebo si zaplavat v termálním bazénu. Návštěvníci města ale mají také k dispozici billiard, kuželky a squash.Ve vzdálenosti 500 m se nalézá Krajský úřad a Krajská knihovna.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Informační služba Obchodní centrum 2.3 km Pokojová služba Sekretářské služby Směnárna 2 km Taxi Terasa TV Vícejazyčný personál Výtah Zdravotní středisko 4.6 km Billiard 3 km Bowling 3 km Golf 2.3 km Horolezectví 0.3 km Lyžařský vlek 20 km Minigolf 7.3 km Půjčovna kol 0.2 km Squash/ricochet 4.6 km Střelnice 4.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.65 km Úschovna jízdních kol Aquapark 2 km Autobusová zastávka 0.19 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 4 km Divadlo 5.5 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 4 km Kino 4 km Letiště 8 km Noční klub 4 km Vlaková zastávka 0.51 km Bar 0.26 km Cukrárna 3.9 km Kavárna 0.15 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 0.5 km Restaurace 0.2 km Vinárna 0.13 km Bazén - vnitřní 2 km Fitness 3 km Kadeřnictví/salón krásy 3 km Koupele 3 km Sauna 2 km Wellness/lázně 4 km

Pokoje

Pokoje jsou vybavené barevným televizorem se satelitním příjmem. V apartmánech je hostům k dispozici také lednice.
K ubytování zde slouží 2 jednolůžkové pokoje, 10 dvoulůžkových pokojů, 1 vícelůžkový pokoj a 2 apartmány.

Recenze

Velice špatný dojem - customer service Na ubytování ani nedošlo. Při objednávání online žádný problém nebyl, avšak při rušení objednávky jsem bohužel narazila na neprofesionální chování pana L. Matuše, který se k zákazníkům staví ve smyslu: "však já si můžu vybírat" ... !!! Neprofesionální chování už pouze při počátečním rušení rezervace je dost velký problém. Raději nechci pomyslet, když by se s panem měla řešit opravdová krizová situace. Nikdy více. Bohužel to zanechalo hořkou pachuť na celém penzionu, jehož služby opravdu nebudu mít chuť využít.
RASTTEA 08.2015

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Události

Po dohodě s hosty je možnost zajištění Taxi např.na celodenní výlet pro max.7 osob.Cena dohodou.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 150 m
Autobusové nádraží: 3000 m
Centrum: 3000 m
Vlakové nádraží: 3000 m
Letiště: 8000 m

Europension se nachází při hlavní komunikaci Karlovy Vary – Plzeň.