Filtry

Hotel ČESKÝ DVŮR

Hotel Na poptávku
Husovo nám. 86, 26601 Beroun Ukázat na mapě

Hotel Český Dvůr se nachází přímo na hlavním Husově náměstí uprosřed historického jádra města Berouna.Ubytování je možné v 1.,2. a 3. lůžkových pokojích vybavených toaletou,sprchou,TV,SAT (celkem 19.lůžek).Wifi připojení je v celém hotelu zdarma,dále nabízíme pohoštění v české restauraci a kavárně CAFÉ Dvůr.


Okolí

Okolí hotelu je přímo stvořené pro výlety jako např. hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně aj. Další zajímavostí jsou věhlasné Berounské Trhy , které se konají každou středu a sobotu. Personál hotelu Vám velmi rád poskytne další informace o dalších možnostech místního kulturního a sportovního vyžití.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezpečnostní schránka Recepce Sekretářské služby Taxi Aerobik 0.15 km Billiard 0.1 km Bowling 0.1 km Golf 2 km Golfový trenažér 2 km Horolezectví 3 km Minigolf 2 km Půjčovna kol 0.1 km Šipky 0.15 km Squash/ricochet 0.2 km Střelnice 1.5 km Tělocvična/sportovní hala 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.2 km Úschovna jízdních kol Diskotéka 0 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.2 km Noční klub 0 km Rybolov Vyhlídkové lety Bar Cukrárna Internetová kavárna 0.1 km Kavárna Pivnice Pizzerie 0.1 km Restaurace Snack bar Zahrádka Bazén - venkovní 2 km Bazén - vnitřní 0.15 km Fitness 0.15 km Kadeřnictví/salón krásy Masáže 0 km Sauna 0.2 km Solárium 0.2 km Wellness/lázně 0.35 km Nekuřácké prostředí Autobusová zastávka 0.15 km Letiště 28 km Přírodní koupání 0.3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.7 km Snídaně Vinný sklípek 0.1 km

Pokoje

Ubytování je možné 1,2 a 3 lůžkových pokojích vybavených sprchou,WC,TV, SAT a Wifi připojení zdarma..

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Naše restaurace nabízí celou škálu české kuchyně a samozřejmě minutková jídla,menu podáváme taktéž na CAFÉ Dvůr. K pití nabízíme alko i nealko nápoje,restauraci točené pivo Gambrinus 10°, 11° a Plzen 12 ° .Kavárna CAFÉ Dvůr nabízí různé druhy kávy,zákusky a kvalitní vína . Snídaně se podávají na restauraci i CAFÉ Dvůr, v letním období máme k dispozici též zahradní restauraci.

Extra

Při týdenním pobytu jeden den zdarma,podmínkou je platba v hotovosti.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 150 m Autobusové nádraží: 300 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 500 m Letiště: 25000 m