Filtry

Hotel Alfacentrum

Hotel Na poptávku
Masarykovo nám. 42, 76601 Valašské Klobouky Ukázat na mapě

Hotel Alfacentrum se nachází v centru města Valašských Klobouk na jižní straně Masarykova náměstí.

Hotel Alfacentrum nabízí ubytování ve standardně vybavených pokojích. Zároveň poskytuje nejkomplexnější nabídku služeb zahrnutých v ceně ubytování. Ubytovat se lze i s domácím mazlíčkem na základě předběžné objednávky před příjezdem do hotelu.

Hotel disponuje kapacitou 12 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj a 2 čtyřlůžkové pokoje. Celková kapacita je tedy 35 lůžek.


Okolí

Město je známé pořádáním kulturních akcí regionálního významu, zejména Valašského jarmaku, Valašskoklobouckého kumštování, Setkání muzikantů v Bílých Karpatech, ale i dalšími menšími akcemi, jako jsou koncerty kapel různých žánrů, cimbálovek, výstavami umělců, malířů, dřevořezbářů, sochařů aj.

Město je přirozeným spádovým místem jihovýchodního Valašska ležící v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, která je zařazena do sítě biosférických rezervací UNESCO. Kromě nádherné krajiny a zdravého prostředí zde naleznete řadu architektonických památek, zejména stavby valašskoklobouckého rodáka Huberta Gessnera, jednoho z nejvýznamnějších středoevropských architektů první poloviny 20.století, působícího později v Brně a ve Vídni. Ve městě se dochovalo rovněž několik původních soch a valašských dřevěnic.

Město je centrem celé oblasti, které má dobré autobusové i vlakové spojení do všech větších měst v okolí.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Postýlka Terasa Vícejazyčný personál Tělocvična/sportovní hala 0.3 km Tenisový kurt - venkovní 1.2 km Autobusová zastávka 0.08 km Cyklotrasy v okolí Kino 0.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Bar Pivnice 0.08 km Restaurace Bazén - venkovní

Pokoje

Dvojlůžkové pokoje, trojlůžkový pokoj a dva čtyřlůžkové pokoje mají své vlastní sociální zařízení. V pokojích jsou k dispozici televizory se satelitním připojením a k dispozici je více jak 100 českých a zahraničních programů. Některé pokoje mají výhled na náměstí a přírodu ve Valašských Kloboukách.

Pro maximální komfort lze v pokojích využívat telefonní linky a připojení k internetu zdarma. V každém pokoji naleznete ručníky, které můžete použít během svého pobytu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.