Filtry

HOTEL PREVIO

Hotel Okamžitá rezervace
Kolbenova 882/5a, 19000 Praha Ukázat na mapě
?

Hotel se nachází v krásném prostředí Liberce a nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a nyní je také možnost se ubytovat v nově zrekonstruovaném prezidenstkém apartmá. Michelinskou hvězdou ověnčena hotelová restaurace Camelot uspokojí i ta nejvyšší očekávání, v nabídce můžete očekávat čerstvé mořské plody, francouzskou kuchyni a nechybí ani výběr těch nejlepších vín. K pořádnému odpočinku určitě patří také wellness, u nás určitě oceníte 25m plavecký bazén, 5 druhů sauny, masáže a další léčebné procesy.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 5 km Bezbariérový přístup Cateringové služby Informační služba Klimatizace Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.3 km Praní prádla Taxi Výtah Billiard Půjčovna kol Šipky Stolní tenis Tenisový kurt - vnitřní Dětské hřiště Divadlo Bar Restaurace Parní sauna Sauna Recepce

Pokoje

Pokoje jsou vybavený vlastním soc. zařízením, možnost televize, kvalitní ložní program, přístup WiFi

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.