Filtry

PENSION SKÁLY

Pension Na poptávku
Střmenské Podhradí 132, 54957 Teplice nad Metují Ukázat na mapě

Rodinný penzion Skály se nachází ve velmi atraktivní chráněné oblasti Broumovsko, v blízkosti Teplicko-Adršpašského skalního města (200 m od vstupu) s bohatými možnostmi turistiky, cykloturistiky a horolezectví.

Celková kapacita je 36 lůžek včetně přistýlek. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, dále jsou v pensionu dvoupokojové apartmány. Všechny typy pokojů mají vlastní WC a jsou vybaveny vanou nebo sprchou. Možnost vyžádání bezbariérového pokoje. Pension je nekuřácký. 

 


Okolí

Projížďky na koních, pod odborným dohledem je možno si vylézt na vrcholky skalních věží, vyhlídkové lety, turistika, cykloturistika, koupaliště. V zimním období jsou v okolí velice dobré podmínky pro běžecké lyžování, nejbližší sjezdové trasy s vlekem jsou v Teplicích nad Metují ( 300m) , Radvanicích (18 Km) a Petříkovicích ( 25km), všechny s umělým zasněžováním.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Dětské hřiště Jízda na koni Terasa Venkovní gril Lyžařský vlek 0.5 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 7.8 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.3 km Bar 17.4 km Restaurace 0.2 km Bazén - venkovní 18.1 km Bazén - vnitřní 18.1 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Extra

Restaurace a jeden pokoj mají bezbariérový přístup, parkování u penzionu zdarma, domácí zvíře není povoleno, dětská postýlka k zapůjčení.