Filtry

HOTEL HOLZBECHER

Hotel Na poptávku
Zlič 42, 55203 Česká Skalice Ukázat na mapě
Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, suitech či apartmánech se sprchou, WC, TV se SAT a s internetovou přípojkou.

Hotel nabízí kulečník, petangue, stolní hry, projekce, úschova kol, hotelové parkoviště - vše zdarma.

V dosahu hotelu do 10km sauna,krytý bazén, masáže, solárium, squash, ricochet, tenis, bowling, koňský ranč.


Okolí

Svou polohou je hotel předurčen jak k cyklistickým, tak i automobilovým výletům po nesčetných historických a přírodních zajímavostech v okolí. Například Babiččino údolí (500 m) nebo Dubenskou chráněnou oblastí (500 m).

Vybavení

Domácí mazlíčci Parkoviště Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Sekretářské služby Bowling 10 km Golf 16 km Horolezectví 30 km Lyžařský vlek 10 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Stolní hry Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 6 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 12 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 5 km Houbaření Jízda na koni Letiště 50 km Park 0.3 km Přírodní koupání 1.5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Bar Cukrárna Pivnice Pizzerie 6 km Restaurace Snídaně Vinárna Zahrádka Bazén - vnitřní 4.5 km Kadeřnictví/salón krásy 4.5 km Wellness/lázně 8 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Možnost celodenního stravování s velkým výběrem jídel, jak pro jednotlivce, tak i skupiny (hotová i minutková kuchyň). K dispozici je rovněž bar, letní terasa.

Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 2000 m Centrum: 1000 m Letiště: 1000 m