Filtry

INTERHOTEL BOHEMIA

Hotel Okamžitá rezervace
Mírové náměstí 6/2442, 40001 Ústí nad Labem Ukázat na mapě

Město Ústí nad Labem leží pouhých 10 km od německých hranic a nachází se zhruba na polovině cesty mezi hlavním městem Prahou a Drážďanami.

Interhotel Bohemia nabízí ubytování ve 130 pokojích.

Hotel nabízí vlastní parkoviště pro osobní automobily i pro autobusy a rovněž jsou k dispozici kryté garáže.


Okolí

Výborné místo pro turistiku, cykloturistiku, vysokohorskou turistiku a zároveň s širokou nabídkou ostatních občanských služeb.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Kuchyň Obchodní centrum 0.1 km Pokojová služba Přednáškový sál Recepce Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik 0.3 km Beachvolejbalový kurt 3 km Bowling 3 km Golf 6 km Horolezectví 1 km Šipky 0 km Squash/ricochet 3 km Stolní tenis 3 km Střelnice 0.2 km Tělocvična/sportovní hala 3 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.02 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.02 km Diskotéka 0.02 km Divadlo 0.5 km Kino 0.2 km Noční klub 0.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.3 km Bar Cukrárna 0.15 km Kavárna 0.15 km Pivnice 0.15 km Pizzerie 0.2 km Restaurace Snídaně Vinárna Bazén - venkovní 3 km Bazén - vnitřní 3 km Fitness 3 km Jóga 0.05 km Kadeřnictví/salón krásy Masáže Parní sauna 3 km Sauna 3 km Solárium 0.05 km Solná jeskyně 1.5 km Wellness/lázně 1.5 km Catering - varianta A Catering - varianta B Internetový koutek Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka

Pokoje

Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové. Se svou kapacitou je schopen ubytovat až 166 osob najednou. Řadí se mezi největší v regionu. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnami se sprchou, WC, telefony, LCD/LED televizí se satelitem - 40 programů v 9 jazycích, vysokorychlostním Wi-Fi internetem.

Recenze

služební pobyt Ubytování v hotelu bylo velmi příjemné. Tím mám na mysli ale jen pokoj. Parkování před hotelem nepatří hotelu, takže pokud si auto večer zaparkujete tam a náhodou přeslechnete, že se za parkování od brzkého rána platí, a že si máte auto přeparkovat do podzemních garáží, bude se ráno divit, že po vás někdo chce peníze i přes to, že bylo v popisu ubytování deklarováno parkování zdarma. Chodby a společné prostory poměrně zastaralé, nicméně pokud vstoupíte do pokoje, čeká vás pocit jako byste přešli portálem do jiného hotelu. Příjemná široká postel pouze pro jednu osobu, hezky vybavena koupelna včetně tekutého mýdla a sprchového gelu. Hezký výhled do okolí. Tady se sice zastavím a zkritizuji blikající banner na náměstí, který i přes záclony působil trochu stroboskopicky. Snídaně
Patrik 02.2019

Příjemné překvapení Obsluha pomalá ale vstřícná. Garáže jako z hororu. Vnější vzhled tak o 50 let zpátky. Příjemně překvapil zrekonstruovaný pokoj s dobrým vybavením. Velké mínus za matrace! Velké plus za snídani. Bohatá a v příjemném prostředí.
Pavel O 02.2018

Milé překvapení! Ubytování zde pro mne bylo příjemný překvapením! Pokj čistý, prostorný, bílé damaškové povlečení a pohodlné široké jednolůžko. Co má však velmi výrazné rezervy, je restaurace a zejména personál, který se v čase snídaně celý slezl na přilehém baru a docela hlučně klábosil. Takže nasnídat se v klidu je docela scifi. "Číšník" chodil v kapsáčích, s rukama v kapsách, no zajímavá podívaná . . . :-)
Wetra 03.2017

Dobré ubytování, špatné jídlo Tři hvězdičky dávám jen kvůli restauraci. Jídlo je opravdu nedobré a nedoporučuji se zde stravovat. Nicméně ubytování je za 800,- Kč v rekonstruovaných pokojích, velmi hezké vzhledem k ceně, přímo v centru. Wifi ale moc nefunguje, spíše vůbec.
Dana D 07.2016

Sorela in natura Hotel, který působí i snad jako ubytovna je živoucí pozůstatkem a památníkem socializmu. Kdyby se netvářil jako interhotel, mohl by požádat o status skanzenu. Parkoviště před hotelem je stále plné a placené. Pravé hotelové parkoviště je sice z druhé strany hotelu, ale prostory bývalé kotelny a uhelny z něj spíš vytváří idealní místo k natáčení horrových scén než pocit, že jste v hotelu. Recepce, chodby, interiér restaurace, výtahy se od 70-tých let vůbec nezměnily. Jen jsou více ošuntělé. Pokoje prošly rekonstrukcí, proto jsou již o level výše. I v očích místních má hotel a jeho vybavení špatnou pověst a zhusta doporučují cestovatelům ubytování v okolních penzionech, které je útulnější a i levnější než v tomto hotelu. Snídaňová restaurace, to je skok rovnýma nohama do "nádražky"
Alex 06.2016

Dostupnost a rezervace

Stravování

Restaurace s kapacitou až 200 míst nabízí širokou paletu různých jídel, kde převládá česká kuchyně. Lze vyhovět i specialitami mezinárodní kuchyně. Nabízíme nejrůznější druhy kávy, dále klasické alkoholické a nealkoholické nápoje. Bohatá snídaně je podávána formou teplého i studeného bufetu.

Extra


 

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 5 m
Autobusové nádraží: 200 m
Centrum: 5 m
Vlakové nádraží: 200 m