Filtry

HABERMANNOVA VILA

Pension Na poptávku
8. května 403, 78961 Bludov Ukázat na mapě

Vítáme Vás v rodinném Pensionu Habermannova vila. Pension byl otevřen po rekonstrukci v roce 1997. Habermannova vila se nachází na okraji Bludova, 500 m od začátku obce ve směru od Zábřeha do Šumperka. V prostorech secesní vilky z roku 1920 Vám můžeme nabídnout ubytování v 8 pokojích, z nichž každý má jiný interiér. Každý pokoj je vybaven TV, satelitem, minibarem. Součástí pokoje je koupelna s vanou a WC, jednolůžkové pokoje mají sprchu. Ve všech prostorách vily je k dispozici bezdrátové připojení k internetu - WiFi. Pokoje v hlavní budově jsou klimatizovány.Hosté mohou v pensionu pobývat i se svými psími a kočičími miláčky. Snídaně se ubytovaným hostům podávají v jídelně v přízemí. Při pobytu delším než jedna noc si vybíráte snídani ze čtyř druhů menu. V jídelně je možné pořádání menších svatebních hostin, křtin a oslav narozenin (max. 15 osob). V suterénu Habermannovy vily se můžete najíst ve stylové restauraci pro 40 osob. Ubytovaní hosté mohou parkovat svá vozidla ve dvoře pensionu, kde se brána přes noc uzamyká. Součástí penzionu je zahrada se starými vzrostlými stromy a jezírkem, u kterého můžete posedět a při pohledu na plovoucí ryby relaxovat a načerpat novou energii.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Klimatizace Obchodní centrum 6 km Pokojová služba Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 2 km Billiard Bowling 6 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 6 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka Cyklotrasy v okolí Divadlo 6 km Kino 6 km Lov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Vyhlídkové lety Cukrárna 2 km Pizzerie 6 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 2 km Fitness 6 km Masáže 2 km Perličková vana 2 km Sauna 2 km Wellness/lázně 2 km

Pokoje

Pokoje č.1+č.2 - dvoulůžkové jsou v hlavní budově v prvním patře. Pokoj č.1 má výhled do zahrady - klidnéjší a je zde možná jedna přistýlka - klasická postel.Pokoj č.3 - apartmá pro 2 osoby s možností až dvou přistýlek.Je vybaven v secesním stylu, má balkon. Nachází se v hlavní budově v prvním patře. Pokoj č.4 - jednolůžkový s možností jedné přistýlky se nachází ve druhém patře v hlavní budově v podkroví. Pokoj č.5 - třílůžkový s možností jedné přistýlky. Nachází se v hlavní budové ve druhém patře v podkroví. Všechny pokoje v hlavní budově mají klimatizované pokoje. Pokoj č.6 - dvoulůžkový s možností jedné přistýlky a balkonem. Pokoj č.7 - jednolůžkový s možností jedně přistýlky a balkonem. Pokoj č.8 - jednolůžkový. Pokoje č.6,7,8 se nachází ve vedlejší budové v zahradě penzionu vzdálený od hlavní budovy 20 metrů. Jednolúžkové pokoje mají sprchu, dvoulůžkové pokoje mají vanu. Ve všech pokojích jsou LED televize se satelitním pŕipojením a vybavené minibary.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování Vila Element v prostředí Jeseníků

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský ráj. Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování. Vila Element nabízí prostorné ubytování až pro 17 osob. Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby. Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města Jeseník.