Filtry

Hotel PELIKAN

Hotel Na poptávku
Tř. Vítězství 197, 35301 Mariánské Lázně Ukázat na mapě

Hotel Pelikán je umístěný v luxusní čtvrti Mariánských Lázních. Hotel se nachází 2 km od centra města a 3 km od lázeňské kolonády a zpívající fontány.

Hotel má 22 dvoulůžkových pokojů a sousedící depandanci, která má 2 dvoulůžkové pokoje, 2 jednolůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj s lednicí a terasou do zahrady.  

Hotel zajišťuje na objednávku masáže přímo v hotelu, školení, pobytové a poznávací zájezdy, pobyty fotbalistů s pronájmem fotbalového hřiště. Recepce hotelu zajišťuje lázeńské procedury, prohlídky města a okolí s průvodcem, tenis, golf, plavecký bazen, pronájem fotbalového hřiště ,lov divoké zvěře, rybolov ,dopravu autobusem nebo osobním vozem, prohlídku Plzeňského pivovaru nebo pivovar v Chodové Plané.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Obchodní centrum 1 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Recepce TV Vícejazyčný personál Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 1 km Divadlo 2 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 2 km Kino 1.5 km Park 1.5 km Přírodní koupání 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Restaurace Masáže

Pokoje

Všechny pokoje jsou standartně zařízeny a jsou vybaveny sprchou, WC, satelitní televizí a telefonem s přímou volbou. Některé pokoje jsou vybaveny přistýlkou.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Hotel má vlastní restauraci s nabídkou jídel české a mezinárodní kuchyně. Stravování je možné a la carte nebo zajišťujeme polopenzi ale i plnou penzi.

Jak se k nám dostat?

Městskou hromadnou dopravou.