Filtry

Pension Rosa

Pension Na poptávku
Linecká 54, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
Pension Rosa svým umístěním v rekonstruovaném historickém objektu v centru města Český Krumlov dává svým návštěvníkům možnost ubytování v 17 pokojích. Pokoje jsou dvou, tří a čtyřlůžkové včetně pokoje s bezbarierovým přístupem pro invalidy.

Snídaně jsou již uvedené v ceně, do pensionu je možné vzít i své zvířecí domácí mazlíčky.

V pensionu je k dispozici velké uzavíratelné parkoviště.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 1 km Postýlka Směnárna 0.5 km Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Aerobik 4.4 km Bowling 0.5 km Golf 8 km Minigolf 8 km Půjčovna kol 0.5 km Squash/ricochet 4.4 km Tělocvična/sportovní hala 2 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.4 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.55 km Houbaření Jízda na koni Kino 2 km Noční klub 0.3 km Park 0.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Bar 0.3 km Cukrárna 0.02 km Internetová kavárna 0.3 km Kavárna 0.3 km Pivnice 0.5 km Pizzerie 0.3 km Snídaně Bazén - vnitřní 1 km Fitness 4.4 km Jóga 4.4 km Kadeřnictví/salón krásy 0.5 km Masáže 0.5 km

Pokoje

Každý pokoj je vybaven televizním přijímačem, wifi připojení zdarma a má vlastní sociální zařízení.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 800 m
Centrum: 150 m
Vlakové nádraží: 3000 m