Filtry

Hotel Lysice

Hotel Okamžitá rezervace
nám. Osvobození 145, 67971 Lysice Ukázat na mapě
5,0

Budova Hotelu Lysice *** a Zámecké restaurace Lysice nabízí 21 komfortních pokojů, velký sál s pódiem, vnitřní patio, a celé prostory restaurace.

K dispozici je školicí místnost - sál, vhodný na uspořádání menších porad, rokování, až po akce většího rozměru, jako školení, prědváděcí akce, ale i svatby, plesy, recepce, rauty, oslavy, večírky, zábavy, divadelní představení, koncerty. Sál disponuje diskrétním prostředím, s prvotřídním technickým zabezpečením pro Vaše semináře (audio, ozvučení, dataprojektor, velkoplošné plátno, Wifi připojení na internet, flipchart). Celková kapacita sálu je 200 osob.


Okolí

Hotel leží v centru městečka u parku, ale vydáte-li se jakoukoliv cestou jste obklopeni přírodou.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Expresní check-in Expresní check-out Hotelový transport Konferenční/společenská místnost Kuchyň Obchodní centrum 0.2 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Taxi Terasa TV TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.35 km Billiard 11 km Bowling 13 km Půjčovna kol 3.5 km Půjčovna sportovního vybavení 3.5 km Střelnice 32 km Tělocvična/sportovní hala 0.4 km Tenisový kurt - venkovní 3.5 km Tenisový kurt - vnitřní 14.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 34 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Houbaření Kino 0.4 km Park 0.05 km Přírodní koupání 3.5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 6.5 km Cukrárna 0.15 km Kavárna 0.15 km Pivnice Pizzerie 0.15 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - venkovní 0.25 km Bazén - vnitřní 3.5 km Fitness 0.4 km Jóga 12 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Masáže Parní sauna 3.5 km Perličková vana 12 km Solárium 12 km Wellness/lázně 3.5 km

Pokoje

Pokoje jsou standardně zařízené s vlastním sociálním zařízením, TV, Wifi.
Parkování je zabezpečené před hotelem, střežené kamerovým systémem. 

Recenze

Výborná večeře a perfektní pokoj Do hotelu jsme přišli po celodenním pěším pochodu s batohy na zádech a zvolili jsem ho kvůli jeho poloze cestou ze Žďárských vrchů do Moravského Krasu. Byli jsme velice příjemně překvapeni profesionalitou pana vrchního, vybavením pokoje na mezinárodní úrovni a hlavně skvělou kuchyní a slušnou nabídkou vín. Blízkost zámku s krásnou zahradou je bonus navíc.
Patrik S 07.2015

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Zámecká restaurace Lysice se nachází v prostorách hotelu postaveného v roce 1926. Citlivou rekonstrukcí v roce 2010 se podařilo restauraci vrátit prvorepublikovou podobu klasické české restaurace s masívním obložením a dobovým nábytkem. Příjemné ozvučení a výborná, převážně česká klasická, kuchyně navodí příjemnou atmosféru, vybízející k příjemnému posezení.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka 100 od hotelu.