Filtry

HOTEL POŠTA

Hotel Na poptávku
Tyršova 162, 25601 Benešov Ukázat na mapě
1,8

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.2 km Pokojová služba Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.15 km Aerobik 0.4 km Billiard 0.3 km Bowling 0.3 km Golf 8 km Minigolf 0.3 km Půjčovna kol 1 km Squash/ricochet 0.06 km Střelnice 1.3 km Tělocvična/sportovní hala 0.4 km Tenisový kurt - venkovní 0.9 km Tenisový kurt - vnitřní 0.9 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.19 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 0.17 km Kino 0.24 km Letiště 46.7 km Park 0.3 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Vyhlídkové lety Bar 0.1 km Cukrárna 0.25 km Kavárna 0.1 km Pizzerie 0.3 km Restaurace 0.03 km Snídaně Bazén - venkovní 0.4 km Bazén - vnitřní 0.4 km Fitness 0.4 km Jóga 0.15 km Kadeřnictví/salón krásy Masáže 0.2 km Perličková vana 0.4 km Sauna 0.4 km Solárium 0.6 km Solná jeskyně 0.5 km Tepidarium 28 km Wellness/lázně 0.4 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Levné ubytování Cena ubytování odpovídá starému vybavení hotelu. V pokojích převládá černá ponurá barva, která není vůbec příjemná. Na některém pokoji byl i velký zápach po kouření cigaret. Pokud jsme nechali otevřené okno, dolehla k nám “vůně” přepáleného oleje, který se line z blízkého fastfoodu.
Petr H 02.2020

Nikdy více! Hledali jsme nenáročné ubytování, kde bychom se mohli mezi výlety o víkendu na Benešovsku pouze umýt a vyspat. Tento hotel měl bohužel jedinou výhodu - je hned u náměstí. Jinak je zašlý, pokoje jsou mrňavé a velmi spartánsky zařízené, navíc ne příliš důkladně uklizené. V hotelu nefunguje žádná jídelna nebo restaurace, takže i na snídani, za kterou si můžete připlatit, vás pošlou o ulici vedle. Zato je na ulici hned pod hotelem do půlnoci otevřená provozovna rychlého občerstvení, odkud se vzduchotechnikou po celém hotelu line zápach přepáleného tuku. Alespoň tekla teplá voda a topilo se. Parkovat se dá sice před hotelem, ale za poplatek. Vzhledem k úrovni hotelu je cena naprosto přemrštěná. Strávili jsme zde dvě noci, bohužel jsme po prvotním šoku nemohli odjet, protože jsme
Hana 10.2018

Za málo peněz slušné přespání V hotelu jsme byli jednu noc. Bylo tam starší zařízení, ale čisté. Ručníky na pokoji, jen na recepci trochu zpomalení. Jen jsme nenašli avizované parkování zdarma. Hotel je ve středu města. Snídani jsme si nebrali, byla v nabídce, ale neoslnila.
Marcela B 07.2016

Katastrofa Jednoznačně nejhorší hotel v Benešově. Všechno špinavé, ulepené, rozbité a nebo uplne chybí. Navíc smrad a hluk z baru pod ním téměř bez přestání. Služby a ochota recepce na bodu mrazu. Restaurace o fous lepší, nicméně pořád tragédie.
FabioMonArcha 09.2014

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.