Filtry

Penzion Radošov ubytování v soukromí

Apartmán Na poptávku
Radošov 69, 36272 Kyselka Ukázat na mapě

 

Náš Privat Radošov nabízí příjemné, komfortní ubytování s veškerým vybavením, se kterým budete jistě spokojeni. K dispozici je 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky nebo dětské postýlky.

Nabízíme plné pokrytí signálem Wi-Fi pro připojení k internetu a bezplatné parkování na soukromém parkovišti.

 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Obchodní centrum 15 km Postýlka Směnárna 15 km Taxi TV Vícejazyčný personál Bowling 11 km Golf 12 km Horolezectví 2 km Lyžařský vlek 20 km Půjčovna lyží 20 km Tělocvična/sportovní hala 10 km Tenisový kurt - venkovní 6 km Úschovna jízdních kol Aquapark 10 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 10 km Kasíno 10 km Kino 10 km Letiště 13 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 10 km Pivnice 0.3 km Restaurace 0.3 km Snídaně Bazén - venkovní 11 km Bazén - vnitřní 11 km Fitness 8 km Koupele 10 km Masáže 10 km Parní sauna 10 km Perličková vana 10 km Sauna 10 km Tepidarium 10 km Wellness/lázně 10 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.